Loading...

Kaptana veda ederken, futbol unutuldu

15 Mayıs 2018 21:45
A
a
Büyük kaptan Pablo Martin Batalla’ya veda ederken futbol unutuldu.
Art arda gelen goller, Bursaspor’da bu işlerin bittiğini, ununu elemiş, eleği asmış olduğunun adeta bir göstergesiydi.
Bir de küme düşmeden bir hafta önce kurtulmanın verdiği rehavet ile Bursaspor adeta sahada yoktu. Yenilen goller, savunma hataları, hücumdaki etkisiz oyun, Yusuf’un benden bu kadar diyerek ortaya koyduğu futbol karşısında, maçların bitmediğini, devam ettiğini iyi bilen Trabzonspor ise 5.’liği garantilemek için varını yoğunu ortaya koydu. Sahanın her bölgesinde baskıyı artırarak, Bursaspor’un oynamasına izin vermedi. Yani futbolu kuralına göre oynadı demek daha doğru olur.  
Tabii ki bu oyunun karşılığını da ilk yarıda bulduğu gollerle elde etmek istediği sonucu alırken, kazanılan 3 puan ile 5.’liği de garantilemiş oldu.
Bursaspor ise sıkıntılı dönemi atlatmış olmanın verdiği rehavetle kaptanına güle güle derken beklediği galibiyeti yine ikram edemediler.
Sağlık olsun diyelim ve büyük kaptana, Bursaspor adına verdiği hizmetlerden ve katkılarından dolayı teşekkür ederken, gelecekte yine Bursaspor’un hizmetinde olacağı inancı ile saygılar sunarım.
Sonuç olarak Bursaspor maçı kaybetti ama dostlukların pekişmesi açısından da önemli bir girişimde bulunarak, olması gerekenleri ortaya koydu.
Tebrikler o taraftara, tebrikler dost ve kardeş Trabzonspor’a diyerek bitime bir maç kala kümeden düşen K.Karabükspor, Gençlerbirliği’ne ve Osmanlıspor’a gelecek sezonda başarılar dilerim.
Bursaspor açısından ise artık bu tür tehlikelerin yaşanmaması için eğri oturup, doğru hareketler yaparak önümüzdeki sezon hazırlıklarını yapmak ve hazırlıkları bitirmek üzere kongrede en hayırlı sonucun elde edilmesini dilerim.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat