Loading...

Suçu Başkalarında Aramayın!...

9 Mayıs 2017 22:08
A
a
Bursaspor için tehlike çanları çalmaya devam ediyor. Çıktığı her maçtan 5 gol yemeye alışmış bir takım, nasıl takım olma haline getirilir.
Oldukça zor olan bu işte, sevgili Adnan Hocaya güvenmekten başka çare yok.
Unutulmasın ki, küme düşme potasında bulunan takımların, her kazandığı maç Bursaspor’u biraz daha aşağılara indirmektedir.
Umarız, Beşiktaş, ardından gelen Antalyaspor, Gençlerbirliği ve Trabzonspor maçlarından alınacak 5 puan Bursaspor’un kesin kümede kalmasını sağlayacaktır.
Bursaspor bu maçlardan alacağı 3 puan, diğer takımların kaybedeceği her 3 puanla dengelenecek olursa, Bursaspor’un kümede kalma şansını bir o kadar arttıracaktır.
Oysa Bursaspor bu dönemde küme düşme hesaplarından çok hangi futbolcu Bursaspor’a fayda sağlar, alt yapıdan hangi futbolcuları sahaya sürebilirizin hesapları yapılması gerekirken, ortaya çıkan sıkıntılı durum, bütün hesapları alt üst etmiştir.
Bursaspor, Çaykur Rizespor karşısında tel tel dökülürken ne yardımlaşma, ne takımdaşlık ruhu, ne de kademe anlayışı tamamen unutulmuş, adeta bir ruh gibi sahada gezinip durdular.
Her gelen akın gol olurken, Bursaspor hücumcuların da 5 metreden kaleye atılan şutlarda, topa vururken gözlerini kapatmış olacaklar ki 7,32 ye 2,44 lük kale direkleri arasına topu gönderemediler.
Nasıl profesyonel futbolcu bunlar.
Bunlar futbolun profesyoneli değil, paranın profesyoneli olmuşlar.
İnsan biraz utanır, sıkılır.
Nasıl bir ruh ve nasıl bir anlayış ki, oyuna sonradan gireninde çıkanın da bir farkı yok.
Yazıklar olsun…
Oysa karşınızda 24 puana sahip olan bir Rizespor varken, sizin Şampiyonluğunuzun hiç mi önemi ve değeri yok…
Şimdi oturun ve düşünün.
Bu takımı bizler bu duruma getirdik, bizler çıkarmak zorundayız demeniz gerekir.
Kimse suçu başkalarına atmasın.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat