Loading...

Marmara'dan Teknoloji Fen'e ziyaret

Bursa 11 Aralık 2017 11:00
Videoyu Aç Marmara'dan Teknoloji Fen'e ziyaret
A
a

Yeni Marmara Gazetesi Medya Grubu, Özel Teknoloji Fen Okulları yönetim kurulunu makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında okulun Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atış kurumları hakkında bilgilendirmede bulunurken daima hedeflerinin gençlere hizmet olduğunu ve onlar için çalıştıklarını anlattı.

Özel Teknoloji Fen Okulları yönetim kurulu makamında gazetemizi ağırladı. Gazetemizin nezaket ziyaretinde bulunduğu Özel Teknoloji Fen Okulları’na Yeni Marmara Gazetesi Genel Koordinatörü Hasan Karabulut ve gazetemiz muhabirlerinden Merve Özdemir katıldı. Gerçekleşen ziyaret esnasında Özel Teknoloji Fen Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atış’ın dışında Okul Müdürü Müge Düşmez, Genel Koordinatör Orhan Karakoç’a hazırda bulundu. 
,


GÜÇLÜ KADRO, GÜÇLÜ GELECEK

Yılların birikimiyle güçlü ve sağlam kadroyla her geçen gün daha da güçlenerek farkındalık yaratmak adına çalışıp öğrencilere en iyi şekilde hizmet veren Özel Teknoloji Fen Okulları hakkında gazetemize açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atış 22 yıllık bir tecrübenin getirmiş olduğu bir başarı olduğunu söylerken, eğitim hayatına dershanecilik ile başladıklarını ve bugünlere geldiklerini anlattı. Naci Atış, “1994-95 yılları arasında Kültür Dershaneleri olarak yolculuğumuza başladık.

 Hatta o zaman Kültür 2000 Dershaneleri olarak bilinirdik. Daha sonra 2’nci şube sonra 2002’de okulculuk İnegöl, Gemlik ve Bursa’nın içinde de yayılarak toplamda 22 senedir eğitimcilikle meşgul oluyoruz. 2016 yılından itibaren da yeni bir markayla Teknoloji Fen Okulları ile başta Orhan Karakoç hocamızın eğitim genel koordinatörlüğünde Bursa kamuoyunun karşısına çıktık. Şu an itibariyle 3 aydan beri Özel Teknoloji Fen Okulları olarak Bursa’da eğitimlerimizi vermeye devam ediyoruz. Bu kadar kısa sürede Çok da ilgi alaka gördük. Tabi bu da bizi son derece mutlu etti” şeklinde açıklamada bulundu. Konuşmalarına devam eden Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atış, “Geçmişten gelen bir birikimimiz var ve bu inkar edilemez. Bizler de bu birikimlerimizi geliştirerek önümüzdeki yıllara taşımak üzere faaliyet içerisindeyiz. Hedefimiz daha çok gence hizmet vermek, onları sadece eğitimin ezberci modellerini değil sorgulayan, araştıran ve üreten bir nesil yetiştirmek adına gayret sarf etmek. Sloganımızsa ‘Kodlanan değil kodlayan nesil’ yetiştirmek. Artık teknoloji çağındayız. Gençler de bunu iyi algılıyorlar. Bizler de en iyi imkanlarımızla hem öğrencilerimizi, hem velilerimizi mutlu etmek için çalışma arkadaşlarımızla, eğitimci arkadaşlarımızla mesleğimizi severek canla başla çalışıyoruz” dedi. 

Kaynak : MERVE ÖZDEMİR / ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat