Marmarabirlik öğrencilere zeytin dağıtıyor

Bursa 17 Kasım 2016 18:26
Videoyu Aç Marmarabirlik öğrencilere zeytin dağıtıyor
A
a

Güney Marmara’da 8 kooperatif 40 bin ortak ile dünyanın en büyük zeytin istihsal kuruluşu olan Marmarabirlik, PEPE ambalajlı siyah zeytin, havuçlu yeşil zeytin ve zeytin ezmesinden oluşan hediye paketlerini çocuklara dağıtmaya devam ediyor.

Marmarabirlik Genel Müdürlüğünce öğrencilere zeytin ve zeytin ürünlerini sevdirmek için hazırlanan hediye paketleri çeşitli okullarda öğrencilere dağıtıldı. Orhangazi Kooperatifi yetkililerinin katıldığı dağıtım, Orhanbey İlk ve Orta Okulu’nda yapıldı.
"İLÇEMİZDE TURİZMDEN ÖNCE EN BÜYÜK EKONOMİK KAYNAK OLAN ZEYTİNİ ÖNCE KENDİMİZ TÜKETMELİYİZ VE TÜKETİLMESİ İÇİN GEREKEN TANITIMI YAPMALIYIZ"
Marmarabirlik kooperatiflerinin bulunduğu Gemlik Orhangazi, Mudanya, İznik, Erdek, Mürefte, Edincik, Marmara adasında da çocuklara hediye dağıtıldı. Çocuk çizgi roman kahramanı Pepeli logolu özel hazırlanmış paketlerin içinde zeytin ve zeytin ürünleri bulunuyor. Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram, "İlçemizde turizmden önce en büyük ekonomik kaynak olan zeytini önce kendimiz tüketmeliyiz ve tüketilmesi için gereken tanıtımı yapmalıyız" dedi. Güney Marmara’da 8 kooperatif 40 bin ortak ile dünyanın en büyük zeytin istihsal kuruluşu olan Marmarabirlik, PEPE ambalajlı siyah zeytin, havuçlu yeşil zeytin ve zeytin ezmesinden oluşan hediye paketlerini çocuklara dağıtmaya devam ediyor.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat