Marmaraereğlisi’Nde Çiçek Ve Lale Soğanı Ekimi

Türkiye 15 Kasım 2017 16:19
Videoyu Aç Marmaraereğlisi’Nde Çiçek Ve Lale Soğanı Ekimi
A
a

Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan'ın Talimatları Doğrultusunda, Mevsimlik Çiçek Ve Lale Soğanı Ekimi İçin Gübreli Toprak Karışımı Yaparak Ekim Yerlerini Hazırladı. Ekipler Enis Sülün Caddesinde Yoğun Bir Çalışma Yaparak Mevsimlik Çiçek Ve Lale Soğanı Ekimi Yapılabilmesi İçin Hummalı Bir Çalışma Yürüttü.

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından Enis Sülün Caddesine mevsimlik çiçek ve lale soğanı ekimi için hazırlıklar başladı.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın talimatları doğrultusunda, mevsimlik çiçek ve lale soğanı ekimi için gübreli toprak karışımı yaparak ekim yerlerini hazırladı. Ekipler Enis Sülün Caddesinde yoğun bir çalışma yaparak mevsimlik çiçek ve lale soğanı ekimi yapılabilmesi için hummalı bir çalışma yürüttü.
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan , lalelerinve mevsimlik çiçeklerin ilçeye ayrı bir görsellik katacağını belirterek, "Belediye olarak ilçemizin belirli yerlerine mevsimlik çiçekler dikiyoruz. Ekiplerimiz, Mart ve Nisan aylarında çiçek açacak 50 bin adet lale soğanı dikimi için gübreli toprak karıştırarak yerlerini hazırladı. Baharda çiçekler açmaya başlayacak ve ilçemiz güzel bir görünüme sahip olacak" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat