Medical Park İzmir Hastanesi Bsı Onay Belgesini Aldı

Türkiye 13 Ekim 2017 15:51
Videoyu Aç Medical Park İzmir Hastanesi Bsı Onay Belgesini Aldı
A
a

Belgelendirme Kuruluşu Olan Bsı Kuruluşunun Verdiği Belgeye Değinen Hastanenin Genel Müdürü Veysi Kubba, “Hizmet Verdiğimiz İlk Günden Beri Hasta Ve Çalışan Güvenliği, Hasta Ve Çalışan Memnuniyeti Esasları İle Sunmaya Çalıştığımız Hizmetlerimizi, Hastanemizin Bütün Çalışanları İle Bir Sistem İçinde Yapmayı İlke Edindik" Dedi.

Uluslararası JCI akreditasyonu ve Avrupa Kalite Vakfı (EFQM) Mükemmellik Büyük Ödülü sahibi Medical Park İzmir Hastanesinin hizmet kalitesi, uluslararası standardizasyon kuruluşu BSI tarafından da onaylandı.
Medical Park İzmir Hastanesi, Uluslararası JCI akreditasyonu ve Avrupa Kalite Vakfı (EFQM) Mükemmellik Büyük Ödülün sahibi olmasının ardından bir müjde daha geldi. Belgelendirme kuruluşu olan BSI kuruluşunun verdiği belgeye değinen hastanenin genel müdürü Veysi Kubba, “Hizmet verdiğimiz ilk günden beri hasta ve çalışan güvenliği, hasta ve çalışan memnuniyeti esasları ile sunmaya çalıştığımız hizmetlerimizi, hastanemizin bütün çalışanları ile bir sistem içinde yapmayı ilke edindik. Bu sistemsel çalışmalarımız içinde ‘hasta ve yakınları geri bildirimleri yönetimi’ konusunu ISO 10002 Yönetim Sistemi ile kurduk. Bu çalışmamızı da dünyaca tanınmış bir belgelendirme kuruluşu olan BSI’nin onayı ile taçlandırdık. Kuruluşumuzun 6. yılını kutlamaya hazırlanırken bizler için önemli bir motivasyon oldu” dedi.
Kubba, şöyle devam etti:
"Hastanemizin kalite yönetim sistemleri ile hasta, hasta yakını ve çalışanlarımız için sağladığı üstün nitelikteki hizmet anlayışımıza bir yenisini daha eklemekten ve bu başarılar ile dünyada hedeflediğimiz yerlere yaklaşmamızdan duyduğumuz memnuniyeti paylaşmak isteriz."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat