Memur-sen üyelerini Umreye götürüyor

Bursa 27 Ekim 2016 17:42
Videoyu Aç Memur-sen üyelerini Umreye götürüyor
A
a

Memur-sen Bursa İl Temsilciliği’ne bağlı Eğitim-Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şubesi, 19 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek organizasyonun protokolüne imza atan Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, “14 gün 13 gece olarak planladığımız Umre organizasyonunu, bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirerek geleneksel hale getiriyoruz” dedi.

Memur-sen Bursa İl Temsilciliğine bağlı Eğitim-Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şubesi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda üye ve yakınları için umre organizasyonu düzenlemeye başladı. 19 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek organizasyonun protokolüne imza atan Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, “14 gün 13 gece olarak planladığımız Umre organizasyonunu, bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirerek geleneksel hale getiriyoruz” dedi.
İKRA TUR ŞİRKETİ YETKİLİLERİ İLE PROTOKOL İMZALADI
Eğitim-Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şubesi, üye ve yakınları için 2013-2014 eğitim-öğretim yılının yarıyıl tatilinde ilkini düzenlediği Umre organizasyonun dördüncüsü için kolları sıvadı. Sendika binasında Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şube Başkanı Numan Şeker, İkra Tur şirketi yetkilileri ile protokol imzaladı. İmzalanan protokole göre bu yıl ki Umre organizasyonu yarıyıl tatiline denk gelecek.
“HİZMET ALIMINI SENDİKA OLARAK KARARLAŞTIRDIK”
Üyeleri adına önceliklerinin her zaman hizmet sendikacılığı olduğunu hatırlatan Numan Şeker, “Bir yandan üyelerimizin özlük ve özgürlük mücadelesinde yanında yer alırken; diğer yandan hizmet sendikacılığımız ile birçok organizasyona ve faaliyete imza atmaktayız. Üyelerimize dördüncüsünü sağlayacağımız Umre organizasyonun daha kaliteli, programları yönüyle daha kapsamlı ve hizmet alanlarının seçkin mekanlar olması noktasında büyük titizlik gösterdik. Bu alanda hizmet veren, tecrübeli birçok turizm şirketiyle ön görüşmeler yaptık. Alınan teklifler sonucunda da hizmet kalitesi ve ücret uygunluğu yönüyle bu yıl da İkra Tur şirketinden hizmet alımını sendika olarak kararlaştırdık. 14 günlük kutsal topraklara ziyaretimizin ücretleri, iki kişilik oda kişi başı 1090 Dolar, üç kişilik oda kişi başı 1040 Dolar, dört kişilik oda kişi başı 970 dolar olarak belirlenmiştir. Üyelerimizden gelen talep üzerine geleneksel hale getirdiğimiz Umre organizasyonunu ileri ki yıllarda da devam ettirme düşüncesindeyiz” şeklinde konuştu.
“TİTİZ BİR CAMİA OLDUĞUNU YAPTIĞIMIZ ORGANİZASYONLARDAN DOLAYI ÇOK İYİ BİLİYORUZ”
Yapılan anlaşmadan dolayı mutlu olduklarını belirten İkra Tur Genel Müdürü Bilal Ünal ise "Eğitim-Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şubesi’nin ne kadar titiz bir camia olduğunu yaptığımız organizasyonlardan dolayı çok iyi biliyoruz. Üyelerinin memnuniyeti noktasında otel seçimlerinde, hizmet kalitesinde ve tabi tüm bunları uygun fiyata sağlama noktasında gösterdikleri hassasiyetin her zaman bilincinde olduk. Biz de bu hassasiyete uygun çalışma içerisindeyiz“ diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat