Loading...

Mersin Büyükşehir Belediyesi’Ne ‘Toplu Taşımada Güvenilirlik Ödülü’ Verildi

Türkiye 15 Kasım 2017 14:51
Videoyu Aç Mersin Büyükşehir Belediyesi’Ne ‘Toplu Taşımada Güvenilirlik Ödülü’ Verildi
A
a

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği Ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen Transist 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi Ve Fuarı’Nda ‘Toplu Taşımada Güvenilirlik’ Birincilik Ödülüne Layık Görüldü.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Transist 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda ‘Toplu Taşımada Güvenilirlik’ birincilik ödülüne layık görüldü.
İstanbul Kongre Merkezi Lütfi Kırdar Salonu’nda 2-4 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda, Sağlık ve Güvenlik kategorisinde ‘Toplu Taşımada Güvenilirlik’ ödülünü alan Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Kenan Tektemur, UCLG- MEWA Kentsel Mobilite Komitesi Paneli’nde ‘Yol Güvenliği’ konusunda Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını anlattı.
Ödülü aldıktan sonra Mersin’e dönen Ulaşım Dairesi Başkanlığı personeli, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı makamında ziyaret ederek, ödülü Kocamaz’a takdim etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat