Loading...

Mersin’De Sahte Karne Operasyonu

Asayiş 19 Ocak 2018 15:37
Videoyu Aç Mersin’De Sahte Karne Operasyonu
A
a

Mersin’İn Tarsus İlçe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü İle İlçe Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği Ekipleri, Bir İş Yerine Yaptıkları Baskında Sahte Karne Ele Geçirdiler.

Mersin’in Tarsus ilçesinde Zabıta Müdürlüğü ile Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin bir iş yerinde yaptıkları aramada sahte karne ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Tarsus’ta yapılan bir ihbarı değerlendiren Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Gaziler Mahallesi’nde A.A.Y. isimli şahsa ait kırtasiye dükkanına baskın yaptı. Dükkanda sahte karne hazırlandığını tespit eden zabıta ekipleri, Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğine bilgi verdi. Yapılan ortak çalışmada 3 adet teşekkür belgesi, onur belgesi ile bir öğrenci adına düzenlenmiş sahte karne ele geçirildi. İş yerinde sahte karne işlemlerinde kullanılan renkli yazıcıya el koyan polis ekipleri, A.A.Y.’yi gözaltına aldı. Zabıta ekipleri ise 25902 Sayılı İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsat Yönetmeliği’nin 6. maddesine aykırı olarak ruhsatsız çalıştırılan iş yerini mühürledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat