Mersinli Şehit Uzman Çavuş Ramazan Bahşiş’İn Baba Evi Yasa Büründü

Asayiş 19 Haziran 2017 20:01
Videoyu Aç Mersinli Şehit Uzman Çavuş Ramazan Bahşiş’İn Baba Evi Yasa Büründü
A
a

Diyarbakır’In Lice İlçesine Bağlı Dibek Köyünün Kırsal Bölgesinde Bölücü Terör Örgütü Pkk’Ya Yönelik Yapılan Operasyonlar Sırasında Teröristlerle Güvenlik Güçleri Arasında Çıkan Çatışmada Şehit Olan Uzman Çavuş Ramazan Bahşiş’İn Mersin’İn Akdeniz İlçesindeki Baba Evine Ateş Düştü.

Diyarbakır’ın Lice ilçesine bağlı Dibek köyünün kırsal bölgesinde bölücü terör örgütü PKK’ya yönelik yapılan operasyonlar sırasında teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Ramazan Bahşiş’in Mersin’in Akdeniz ilçesindeki baba evine ateş düştü.
Jandarma, polis ve ambulanslarla aileye haber veren Akdeniz Kaymakamı ve Akdeniz Belediye Başkanı Hamdi Bilge Aktaş, acılarının paylaştı. Akdeniz ilçesinde Huzurkent Kulak Mahallesi Fevziçakmak Sokağı’ndaki evlerinde oğullarının şehit haberini alan anne Sultan ve baba Halil Bahşiş’in yakınları ve komşuları aileyi sakinleştirmeye çalıştı. Şehit haberiyle sinir krizleri geçiren şehit yakınlarına sağlık ekipleri müdahale etti.
1 yıllık uzman çavuş olan Ramazan Bahşiş’in şehit haberini alan yakınları ise baba evine akın etti. Şehidin baba evine ve sokağa Türk Bayrakları asıldı.
Bahşiş çiftinin 5 çocuğundan biri olan Şehit Uzman Çavuş Ramazan Bahşiş’in bekar olduğu öğrenildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat