Loading...

Mili Eğitim Müdürü Yıldız, Ortaokul Müdürleri İle Biraraya Geldi

Türkiye 22 Mayıs 2018 15:41
Videoyu Aç Mili Eğitim Müdürü Yıldız, Ortaokul Müdürleri İle Biraraya Geldi
A
a

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından, Erzurum Lisesi Kültür Sitesi’Nde Merkez Üç İlçedeki Ortaokul Müdürleri İle “2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirilmesi Ve Ortaöğretim Kurumlarına Kayıt Sistemi” İle İlgili Toplantı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Erzurum Lisesi Kültür Sitesi’nde merkez üç ilçedeki Ortaokul Müdürleri ile “2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirilmesi ve Ortaöğretim Kurumlarına Kayıt Sistemi” ile ilgili toplantı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız başkanlığında yapılan toplantıya müdür yardımcıları Samih Kır, İsmail Bağrıyanık, Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Zinnur Şimşek, Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu, Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Yavilioğlu ve Merkez üç ilçede bulunan ortaokul müdürleri katıldı.
İl Müdürü Ercan Yıldız; eğitim öğretim yılının genel bir değerlendirmesini yaptıktan sonra müdürlere; öğrencilerimizin liselere yerleşmesinde en büyük görevin kendilerine düştüğünü, okullarından mezun olan öğrencilerin lise tercihlerini doğru yapabilmeleri için onlarla birebir ilgilenmeleri gerektiğini söyledi. Yıldız, konuşmasının devamında; öğrenci velileriyle bir araya gelmelerini tercih konularında yardımcı olmalarını, onlara her konuda rehberlik etmelerini ilimizde bu anlamda başarıyı birlikte yakalayacaklarını söyledi.
Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) çalışanlarından Muhammet Gürgen´in bir sunum yaptığı toplantı karşılıklı iyi dileklerle sona erdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat