MODEF EXPO yarın açılıyor

İnegöl 6 Kasım 2016 19:44
Videoyu Aç MODEF EXPO yarın açılıyor
A
a

İnegöl’de bu yıl 36'ncısı düzenlenecek olan MODEF EXPO Fuarı için son hazırlıklar da tamamlandı. Mobilya başta olmak üzere otel, market, restoranlar gibi birçok sektörü ilgilendiren MODEF EXPO Fuarı yarın kapılarını açacak ve 13 Kasım’a kadar ziyarete açık olacak.

Mobilya başta olmak üzere otel, market, restoranlar gibi birçok sektörü ilgilendiren MODEF EXPO Fuarı yarın kapılarını açacak ve 13 Kasım’a kadar ziyarete açık olacak. 27 bin 100 metrekare kapalı ve çadır alandan oluşan MODEF Fuar alanında 180 firma stantlarında yeni ürünlerini dünyaya sunacak. 35 ülkeden yaklaşık 20 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.
MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, Güney Kore, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda ve Fas başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin fuarı ziyaret etmesini beklediklerini kaydederek, "36. kez düzenlenen MODEF EXPO Fuarı önümüzdeki salı günü açılacak. İnegöl'ümüzde üretim yapan 180 değişik firma ürünlerini teşhir edecek. Bu sene hem yurt içi hem yurt dışından 20 bin ziyaretçi bekliyoruz. Komşu ülkelerde yaşanan ekonomik ve siyasi krizlerde artık bu ümidimizi kırmıyor. Gerek Kuzey Afrika'dan, gerek Ortadoğu'dan aynı şekilde ziyaretçilerimizi ağırlamayı hedefliyoruz" dedi.
Fuar alanı yenilendi
Başkan Yavuz Uğurdağ, "Bu sene fuar alanındaki stantlarımızla ilgili bir yenilemeye gittik. Eski stantlarımız komple yıkıldı. Şu an itibariyle yeni stantlarımız tamamlanmaya çalışılıyor. Firmalarımız dekorasyonlarını tamamladılar. Yarın açılacak olan fuarımızda da MODEF EXPO stant anlamında yeni yüzüyle ziyaretçilerin karşısına çıkacak. Portatif alanımız var. Bunda da bir yenilemeye gittik. Bu çadır alanımızın ön cephesini camekân bir çerçeveyle değiştirdik. Çadır alanımıza giren firmalarımız memnun ayrılacaklar ve bu sistemden daha fazla faydalanacaklar" diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat