Mudanya’da 475 Çocuğun Yüzme Sevinci

Bursa 10 Eylül 2016 10:55
Videoyu Aç Mudanya’da 475 Çocuğun Yüzme Sevinci
A
a

Çocuklar Sertifikalarını Aldı

Bursa’nın Mudanya ilçesindeki Büyükşehir Belediyesi’ne ait yüzme havuzunda yaz tatili boyunca eğitim alan 475 öğrenci törenle sertifikalarına kavuştu.
15’er günlük periyotlar halinde yüzme eğitimi alan çocuklar, yüzme öğrenmenin sevincini yaşadılar. Bursa Büyükşehir Belediyesi Güzelyalı Yüzme Havuzu Sorumlusu Abdurrahim Demir, sporcu bir nesil yetiştirmek için çalıştıklarını belirterek, "Bizlere bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’ye teşekkür ediyoruz. 6 yaşından 70 yaşına kadar tüm vatandaşlarımız yüzme havuzumuzdan yararlanıyor. 6 yaşından itibaren çocuklarımızı Bursa Büyükşehir Belediye Spor bünyesine alarak şehrimize, ülkemize faydalı sporcular yetiştirmek için altyapı oluşturuyoruz. Bu gruptaki çocukları gerekirse bir ömür en ciddi şekilde yarışmalara hazır hale getiriyoruz. Sporcu nesilleri oluştururken profosyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Başarılı ve ahlaklı sporcular yetiştirmek her zaman hedefimizdir" dedi.
Yaz aylarında hem güneşin tadını çıkaran hem de yüzme öğrenerek keyif alan öğrenciler ve velileri ise yüzme eğitmenleri ile büyükşehir yetkililerine teşekkür ettiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat