Loading...

Muratpaşa’Da Randevusuz Görüşmeler Devam Ediyor

Türkiye 15 Kasım 2017 13:21
Videoyu Aç Muratpaşa’Da Randevusuz Görüşmeler Devam Ediyor
A
a

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Her Çarşamba Belediye Fuayesinde Turunç Masa’Da Gerçekleştirdiği Randevusuz Görüşme Saatlerine, Hortumdan Büyük Hasar Gören Finike, Kumluca Ve Demre’Ye Gitmesi Nedeniyle Katılamadı. Randevusuz Görüşmeler Bu Hafta Başkanvekili İbrahim Cephaneci’Yle Devam Etti.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her çarşamba belediye fuayesinde Turunç Masa’da gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerine, hortumdan büyük hasar gören Finike, Kumluca ve Demre’ye gitmesi nedeniyle katılamadı. Randevusuz görüşmeler bu hafta Başkanvekili İbrahim Cephaneci’yle devam etti.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba Muratpaşa Belediyesi fuayesinde Turunç Masa’da komşularıyla buluştuğu randevusuz görüşme saatlerine bu hafta Başkanvekili İbdahim Cephaneci ev sahipliği yaptı. Cephaneci, Muratpaşa’nın farklı mahallerinden gelen 22 vatandaşla sohbet etti, sorunlarını dinledi. Başkanvekili Cephaneci, vatandaşların dile getirdiği konuları ilgili birim müdürlerine aktararak, çözümü için talimat verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat