Loading...

Nazilli Chp’De Görev Dağılımı Yapıldı

Siyaset 16 Aralık 2017 09:06
Videoyu Aç Nazilli Chp’De Görev Dağılımı Yapıldı
A
a

Chp Nazilli’De Görev Dağılımı Yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Örgütü, görev dağılımı için ilk toplantısını yaptı. Başkan Ali Deveci önderliğinde yapılan toplantıda 2019 seçimleri için hedefler belirlendi.
Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Örgütü, geçtiğimiz 10 Aralık 2017 Pazar günü yapılan olağan kongrenin ardından ilk toplantısını yaptı. Güven tazeleyerek tekrar başkanlık koltuğuna oturan ilçe başkanı Ali Deveci, yeni yönetimde görev alan arkadaşlarını kutladıktan sonra, 2019 yılında yapılacak yerel ve genel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanacaklarını söyledi. Deveci, “Amacımız, yerelden başlayarak 2019’a en iyi şekilde hazırlanmak ve hem Aydın’da hem de Türkiye genelinde CHP bayrağını dalgalandırmak” dedi.
Görev dağılımı yapıldı
Ali Deveci başkanlığında oluşan yönetimde, başkan yardımcılığı görevini Dr. Esat Ülkü üstlendi. Toplantıda alınan karar uyarınca Mehmet Fatih Önen sekreterliğe, Füsun Bilgen saymanlığa, Nilgün Çizmeci eğitim sekreterliği, Mustafa Yılmaz ve Mehtab Necan ise bilişim sorumlusu olarak görev aldı. Öte yandan yönetimin kurulu toplantısının sonunda da çalışma komisyonları oluşturuldu.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat