Loading...

Nejdet Sert fark attı

Yenişehir 8 Aralık 2017 11:57
Videoyu Aç Nejdet Sert fark attı
A
a

İki listenin yarıştığı CHP Yenişehir İlçe Teşkilatı'nın genel kurulunda İlçe Başkanı Nejdet Sert, 125 oy alarak tekrar ilçe başkanı olurken, rakibi Ahmet Köse 14 oyda kaldı.

Kongreye katılan Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal ve eski Milletvekili Turhan Tayan, yeni seçilecek yönetime başarı dileklerinde bulundular. İl Başkanı Şadi Özdemir de, partide birlik beraberliğin önemini vurguladı. 
   Özdemir, "Önümüzdeki seçim yarışlarında partimizin de olduğunu hissettirmeliyiz. Bunun için seçmenle yüz yüze görüşmeler yapmalıyız. Yeni insanlar kazanmalıyız. Partimizin iklimi buna uygun olmalıdır. Elbirliğiyle çalışmalıyız. 'Önce ben' diyen bir partili CHP'li değildir. 'Önce ülkem, sonra partim ve en son da ben' diyen CHP'lidir" dedi.
 
   Kongrede tekrar seçilen İlçe Başkanı Nejdet Sert de, kongreden güçlenerek çıktıklarını anlattı. Sert, "Ekip olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Önümüzdeki yerel seçimde Yenişehir'de başarılı olacağımıza söz veriyoruz" diye konuştu.


Genel kurula Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, Saadet Partisi İlçe Başkanı Adem Beyazıt, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve partililer katıldı.
 
   Yapılan seçimlerin ardından Nejdet Sert Başkanlığındaki CHP’nin yeni yönetiminde şu isimler bulunuyor; Burak Can, Hediye Çavdar, Deniz Dörtkardeş, Cüneyt Ercüment, Şafak Erdem, Pakize Ergün, Osman Gündoğdu, Kıvanç Horoz, Şehmuz Önal, Recep Ramazan, Ergün Sal, Figen Sesler, Lütfi Şişko, Vahide Yongacı.
 
Kaynak : ERHAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat