Nikah memurunun nikahını Dündar Kıydı

Osmangazi 4 Ekim 2016 22:03
Videoyu Aç Nikah memurunun nikahını Dündar Kıydı
A
a

Bu güne kadar sayısız çiftin nikahını kıyan nikah memuru Tuncer Kılıç, bu kez kendi nikahının kıyılması için damat olarak Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın karşısına oturdu.

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Kurban Bayramı ziyaretinde bayramlaşmak için gittiği ‘Sırameşeler Sevgi Evleri’ misafiri çocuklarla arayı uzatmadan bir ziyaret de dün gerçekleştirdi. ‘Sevgi Evlerinde’ kalan 0-1 yaş grubu birbirinden güzel 11 yavruya baba şefkati gösteren Vali İzzettin Küçük, çocukların hepsiyle ayrı ayrı ilgilendi. Ardından 1-3 yaş grubu çocukları hediye oyuncaklarla ziyaret eden Vali Küçük, burada 5 yılı aşkın süredir ‘Sevgi Evlerine’ gelerek gönüllü annelik yapan Hanife Türköz’e şükranlarını sundu.
Vali İzzettin Küçük: “Görüldüğü üzere, gerek imkânları ile gerekse görevli arkadaşların özverili çalışmaları ile oldukça güzel bir ortam mevcut. Devletimizin himayesinde sağlık, gıda ve barınma imkânlarıyla gördüklerim beni memnun etti. İncelemeye başlarken 2 yavrumuz hastaneden geliyordu. Gece, gündüz nöbetçi annelerimiz burada. Ayrıca gönüllü annelerimiz var. Büyük bir sevgi ve şefkat ile kendi evlatları gibi bakımıyla ilgilenip, gözetiyorlar” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat