Loading...

NİLÜFER’İN, GÖZDESİ ERDURSUN

Nilüfer 2 Aralık 2018 14:14
Videoyu Aç NİLÜFER’İN, GÖZDESİ ERDURSUN
A
a

Yerel seçimler yaklaşırken, aday adayı pozisyonunda olan siyasetçiler hedeflerini ortaya koymaya başladı. Başarılı Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun’u, Nilüferli vatandaşların ısrarla belediyenin başında görmek istedikleri isimlerin başında geldiği öğrenildi.

Genel seçimlerde CHP Bursa Birinci Bölge Beşinci sıra Milletvekili Adayı olan Özgür Erdursun da Nilüfer Belediye Başkan adaylığı için resmi başvurusunu yaptı. Başarılı Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, 31 Mart seçimlerinde CHP’den Nilüfer Belediyesi Başkan adayı olarak ismi öne çıkanların başında geliyor. Özellikle emekliler için hazırladığı yasa teklifleri ile siyasi çalışmalarını sürdüren Erdursun, Nilüfer’de CHP’li seçmenlerin tercih edebileceği isim olarak öne çıkıyor.

 
NİLÜFER’İN EN CİDDİ ADAYI

Uzun yıllardır CHP’nin kalesi durumunda bulunan Nilüfer Belediyesi, Mustafa Bozbey'in CHP'nin Büyükşehir adayı olmasının resmi ilana kalmasının ardından gözler Nilüfer'de seçmenin karşısına kim çıkacak sorusuna kilitlendi. Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, Bursa’da en çok tanınan, sivil toplum kuruluşlarınca ve kamuoyunda ismi en çok ve en ciddi geçen aday. Yine görevinden istifa eden Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız'ın adı siyasi kulislere yansımıştı. "2019'da ben ve arkadaşlarım hiçbir yere aday olmayacak" diyerek İl Başkanlığı'na seçilen Hüseyin Akkuş'un Nilüfer koltuğu için uzun süredir çalışma yürüttüğü biliniyor.
 
Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, Bursa’da en çok tanınan, sivil toplum kuruluşlarınca ve kamuoyunda ismi en çok ve en ciddi geçen aday.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat