Loading...

Ntso Başkanı Parmaksız, Turizm Haftasını Kutladı

Türkiye 17 Nisan 2018 14:37
Videoyu Aç Ntso Başkanı Parmaksız, Turizm Haftasını Kutladı
A
a

Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası (Ntso) Başkanı Arif Parmaksız 15-22 Nisan Tarihleri Arasında Kutlanan Turizm Haftası Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkanı Arif Parmaksız 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Parmaksız, mesajında, "Toplumda turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla, her yıl 15- 22 Nisan tarihleri arasındaki hafta ’Turizm Haftası’ olarak kutlanmaktadır. Turizm, ekonomik kalkınmaya çok büyük bir katkısı olan ve tüm dünyada hızlı gelişen ve genişleyen sektörlerin başında gelmektedir. Bilindiği gibi şehrimiz doğa ve inanç turizminin yaygın olduğu Türkiye’nin en önemli cazibe merkezidir. Birçok kültür varlığına sahip olan şehrimizde görülmeye değer nice doğa harikası mekanlar bulunmaktadır. Turizm ilimizin en önemli geçim kaynağı olduğu gibi, ülkemiz için vazgeçilmez sektörlerdendir. Bugün ülke ekonomisi açısından hayati öneme sahip olan turizmcilerimizin kıymetini bilmenin onlara verilecek olan destekleri artırmanın günüdür. Sürekli yanlarında olduğumuzu ve bölgemiz turizmcilerine turizm haftası dolayısı ile kazasız, belasız bir sezon geçirmelerini temenni eder, bol kazançlı bir sezon dilerim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat