O tweet'e açıklama geldi

Bursa 28 Kasım 2016 11:15
Videoyu Aç O tweet'e açıklama geldi
A
a

Recep Altepe'den 'tweet' skandalı açıklaması

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kendisine ait Twitter hesabından attığı mesaj dün sosyal medyada gündem olmuştu. Bu konuyla ilgili olarak yine kendisine ait Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, dün saat 18.21'de kendisine ait Twitter hesabından attığı tweet sosyal medyada çok konuşulmuştu.

“ KURULUŞ İLE İLİŞİĞİMİZ KESİLMİŞTİR"
 Altepe'nin hesabını yöneten kişi veya kişiler, Twitter'da hesapları karıştırınca, sahte mesaj atıldığı ortaya çıkmıştı. Bu konuyla ilgili olarak  Recep Altepe, yine Twitter hesabını kullanarak bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle: "Sosyal Medya yönetiminde danışmanlık aldığımız  kuruluştan bir kişinin resmi hesabımdan yayınlamış olduğu mesaj bilgim dışında yapılmıştır. Yanlış anlaşılmalara ve spekulasyonlara  sebep  olan bu olaydan dolayı  söz konusu  kuruluş ile ilişiğimiz kesilmiştir."
 
 
1000
icon
cxs deniz 28 Kasım 2016 15:19

Düşün ki sosyal medya yonetemeyen biri bu sehri yonetiyor en basit bir reklami Hatirlatayim metor resmi koyup yari yariya kar ettik dedi aradan 1 sene gecmedi zam yapti peki ne icin hadi tarihi eserler basim ustune ya bu balkan ulkelerine yedirilen paralar ne olucak allah bunlarin kurdugu haram zade duzel elbet yikilir bunlar ordaysa rte yuzunden yoksa kim ne yapsin bunlari o yüzden biz akp degiliz bizler reisciyiz herkes yalan tek gercek rte

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat