Loading...

Öğrenciler Kitap Bekliyor

Bursa 4 Aralık 2017 11:30
Videoyu Aç Öğrenciler Kitap Bekliyor
A
a

Diyarbakır Kulp Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde İngilizce ve Almanca öğretmeni olarak görev yapan Özge Küçük, gazetemize ulaşarak öğrencilerinin kitaba ihtiyacı olduğunu söyledi.

Diyarbakır’ın Kulp İlçesi’nde 2 bin öğrencisi olan Kulp Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 2 yıldır İngilizce ve Almanca öğretmeni olarak görev yapan Özge Küçük, öğrencilerinin üniversiteye hazırlık kitaplarına ihtiyacı olduğunu belirtti.
 Ayrıca Öğretmen Küçük, okullarındaki kütüphanelerinin öğrencilerin bilgi birikimlerini arttıracak, onlara yeni ufuklar açacak ve kendilerini geliştirme imkânı bulacakları roman ve hikâye kitaplarından da yoksun olduğunu ifade etti. Öğrencilerini çok sevdiğini, onlara öğretmen sevgisinin yanı sıra anne şefkatiyle ilgi gösterdiğini söyleyen Öğretmen Küçük, bu sene Kulp’ta son görev yılı olduğunu, oradan ayrılmadan önce öğrencilerin bir kütüphanesi olduğunu görmek istediğini dile getirerek, öğrencileri için roman ve üniversiteye hazırlık kitapları yardımı çağrısında bulundu.


 
Kaynak : NAZLI KURTGEL\ÖZEL HABER
1000
icon
UMUT ÇAÇAN 7 Aralık 2017 12:05

Ahbap Diyarbakır İl teşkilatı olarak bizde elimizden geldiğince destekte bulunmak istiyoruz Özge Küçük hocamıza nasıl ulaşabiliriz??

0 0 Cevap Yaz
Hamit Korkmaz 5 Aralık 2017 11:11

Elimde bulunankitaplardan çogu gönderebilirim

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat