Okulların eksiklerini belediye giderecek

Orhangazi 19 Ekim 2016 18:43
Videoyu Aç Okulların eksiklerini  belediye giderecek
A
a

Orhangazi Belediyesi, okul dönüşümleri sonrasında okullardaki eksikliklerin ve ihtiyaçların giderilmesi için harekete geçti.

Orhangazi Belediyesi, okul dönüşümleri sonrasında okullardaki eksikliklerin ve ihtiyaçların giderilmesi için harekete geçti. Dönüşümler sonrasında değişen okullardaki ihtiyaçların tespitini belediye başkanı Neşet Çağlayan, yerinde inceleyerek çözüme kavuşturmak için çalışmalara başladı.
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Başkan Yardımcıları Necmettin Şahin ve Tarık Erdem’in yanı sıra belediye birim müdürleri ile birlikte Alitekin İlkokulu ve Orhangazi Ortaokulu’nu ziyaret etti. Burada okul idarecileri ve Okul Aile Birliği üyeleri ile birlikte okulları gezen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, okulların ihtiyaçlarını yerinde tespit etti. Başkan Neşet Çağlayan, her yıl eğitim için ciddi bütçeler harcadıklarını belirterek, “Okullarımızın eksikliklerini tespit edip bunların çözümleri için çalışıyoruz. Okul dönüşümleri sonrasında bazı okullarımızda farklı ihtiyaçlar oluştu. Bu ihtiyaçları gidermek için de çalışmalarımıza başladık” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat