Loading...

Optimum’Da Yeni Yıl Coşkusu

Türkiye 8 Aralık 2017 10:40
Videoyu Aç Optimum’Da Yeni Yıl Coşkusu
A
a

Sosyal Ve Kültürel Etkinliklerin İzmir’Deki Adreslerinden Olan Optimum Alışveriş Merkezi, Yeni Yıla Hazırlanıyor. Yeni Yılı Işıl Işıl Karşılamak İçin Hazırlanan Alışveriş Merkezi, Yılbaşı Ağaçları Ve Etrafa Işık Saçan Yılbaşı Süslemeleri İle Yeni Yılda Ziyaretçilerini Heyecanlandıracak.

Sosyal ve kültürel etkinliklerin İzmir’deki adreslerinden olan Optimum Alışveriş Merkezi, yeni yıla hazırlanıyor. Yeni yılı ışıl ışıl karşılamak için hazırlanan alışveriş merkezi, yılbaşı ağaçları ve etrafa ışık saçan yılbaşı süslemeleri ile yeni yılda ziyaretçilerini heyecanlandıracak.
Alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin her rengini bir arada bulunduğu merkezlerden İzmir Optimum Alışveriş Merkezi, yine heyecanı zirvede tutuyor. Süslemeleri, aktiviteleri ve kampanyaları ile yılbaşına hazır olan alışveriş merkezi, ziyaretçilerine sunduğu avantajlar ile alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Sınırsız hediye seçenekleri sunan mağazalarıyla sıra dışı bir alışveriş keyfini yılbaşında şölene dönüştüren Optimum’un içinde ise ışıklı yılbaşı ağaçları ve renkli yılbaşı topları, ziyaretçilerin yılbaşı alışverişlerini daha da keyifli hale getiriyor. Büyük bir titizlikle her ayrıntısı özenle düşünülen yılbaşı süslemeleri yeni yıl coşkusunu yaşatıyor.
Yeni yıl coşkusu, birbirinden eğlenceli etkinliklerle devam ederken, atölyeler de Aralık ayı boyunca renkli gösteriler düzenleyecek. Her Cuma müzik dinletisi ile yılbaşı alışverişini keyfe dönüştürecek olan Optimum, 9- 10 Aralık’ta saat 14.00, 15.30 ve 17.00 saatlerinde çocuklar için gerçekleştirilecek origami atölyesi, katılımcıları sevdikleri için ışıl ışıl yeni yıl hediyeleri hazırlayacak. Yine yılbaşı gecesine kadar Noel Baba ile fotoğraf çektirmek isteyen ziyaretçiler bu özel anları ölümsüzleştirecek. 16-23-30 Aralık tarihlerinde ise yine çocuklar için balon katlama atölyesinde eğlenceli saatler yaşanacak. 17 Aralık’ta ise Flashmob dans grubu yılbaşı eğlencesini zirveye taşıyacak. 23-24-30-31 Aralık tarihlerinde ise 13.00 ile 18.00 saatleri arasında yine minik ziyaretçiler için yüz boyama ve hediye dağıtımı etkinliği gerçekleştirilecek.
23 ve 30 Aralık tarihlerinde ise Noel Baba Bandosu ile alışveriş keyfi eğlenceye dönüşecek. Saat 15.30, 16.30 ve 17.30’de gerçekleşecek etkinliklerde Noel Baba Bandosu muhteşem bir müzik şöleni sunacak. 24 Aralık Pazar günü ise hem yeni yıl korteji hem de Noel Anne ve Noel Babalı Flashmob gösterisi Optimum’da yılbaşı karnavalı yaşatacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat