Loading...

Ortak akıl gelişmezse, projeler mevsimlik olur

Bursa 12 Nisan 2018 02:23
Videoyu Aç Ortak akıl gelişmezse, projeler mevsimlik olur
A
a

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik gazetemiz Yeni Marmara'yı ziyaret ederek, önemli açıklamalarda bulundu. Çelik, “Bursa'da ortak akıl gelişmezse projeler de mevsimlik olur. Mevsimlik projelerle de Bursa'nın sorunları çözülmez” dedi.

Anadolu Gazeteciler Birliği Genel Başkanı ve Yeni Marmara Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Efe ve çalışanlar tarafından karşılanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, Bursa'ya ve Türkiye gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Çelik, “Türkiye seçime doğru gidiyor. 11 ay gibi kısa bir süre kaldı. Bu süre içerisinde Bursa'nın geleceği ile ilgili ortak akıl çerçevesinde projelerin hazırlanması daha doğru olur. Bursa'da ortak akıl gelişmezse projeler de mevsimlik olur. Mevsimlik projelerle de Bursa'nın sorunları çözülmez. Bir araya gelinsin Bursa'nın sorunları görüşülsün” ifadelerini kullandı.
“NE SÖZ VERDİYSEK YERİNE GETİRDİK”
Çelik, siyasette yararlı olabilmek için hizmet edilen bölgeyi iyi bilmek gerektiğine vurgu yaparak, “Bursa benim 3 dönem milletvekilliği yaptığım, gençliğimi ve çocukluğumu geçirdiğim şehirdir. Her detayını biliyorum. Aynı şekilde Urfa'yı da biliyorum. Çünkü sorumlu olduğum şehrin bütün olaylarına hakim olmadan ben siyaset yapamam. Siyaset laf değildir, ne yaptığının, hesap verebilmenin önemi vardır. Hesap veremiyorsanız o politikadır, siyaset değil. Benim siyasi çizgim hep böyle oldu. Bursa'da ne dediysek yaptık. Ne söz verdiysek yerine getirdik” şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat