Osmangazi Belediyesi yüzleri güldürüyor

Osmangazi 20 Ekim 2016 17:21
Videoyu Aç Osmangazi Belediyesi yüzleri güldürüyor
A
a

Osmangazi Belediyesi, Mollafenari Mahallesi’nde yaşayan Koçak ailesinin evini yeniledi. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olan “Belediyem benimle” projesini hayata geçiren Osmangazi Belediyesi, bir aileyi daha sıcak yuvaya kavuşturdu.


Mollafenari Mahallesi Kuştepe Sokağı’nda oğlu ve 5 torunu ile birlikte oturan 65 yaşındaki Fatma Koçak’a ait ev, belediye tarafından yenilendi. Maddi imkansızlık sebebiyle babadan kalma 40 yıllık evlerini tamir ettiremedikleri için bilhassa kış aylarında çok zor şartlarda yaşadıklarını ifade eden 5 çocuk babası Metin Koçak, “Düzenli bir işim olmadığı için gündelik işlerde çalışıyorum. Maddi durumumuz iyi değil. Bu yüzden evimizin bakımını bir türlü yaptıramadık. Sağ olsun ‘Belediyem benimle’ ekibi imdadımıza yetişti. Durumumuzu başkanımıza iletmişler. Başkanımızın onayı ile evimiz baştan aşağıya yenilendi. Allah razı olsun” dedi.
“İMDADIMIZA YETİŞEN BAŞKANIMIZA VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Kendilerini yenilenen evlerinde ziyaret eden Dündar’a sarılarak teşekkür eden Fatma Koçak, “Eşimle 40 yıl önce yaptırdığımız evimiz zamanla yıprandı. Maddi imkansızlık sebebiyle yaptıramadık. Bu zor günümüzde imdadımıza yetişen başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat