Otomobilini Park Ettiği Yeri Unutunca, Çalındı Sanıp Polis Çağırdı

Asayiş 20 Mayıs 2017 13:01
Videoyu Aç Otomobilini Park Ettiği Yeri Unutunca, Çalındı Sanıp Polis Çağırdı
A
a

Tekirdağ Malkara’Da Bir Vatandaş, Otomobilini Park Ettiği Yeri Unutunca Çalındığını Zannedip Polisi Aradı. Aracı Başka Bir Sokakta Bulan Polis Ekibi, Sürücünün Park Ettiği Yeri Unutup Aracını Başka Bir Sokakta Aradığını Ortaya Çıkardı.

Tekirdağ Malkara’da bir vatandaş, otomobilini park ettiği yeri unutunca çalındığını zannedip polisi aradı. Aracı başka bir sokakta bulan polis ekibi, sürücünün park ettiği yeri unutup aracını başka bir sokakta aradığını ortaya çıkardı
İlçe merkezine gelen N.Ö. isimli bir vatandaş, aracını bir sokağa park etti. Bir süre sonra geri dönen sürücü, otomobilini park ettiğini düşündüğü 14 Kasım Caddesi’nde bulamadı. Araç sürücüsü N.Ö., polise aracının çalındığı yönünde şikayette bulundu.
Otomobili aramaya çıkan trafik polisi ekibi, kısa sürede aracı Şehitlik Caddesi girişinde buldu. Haber verilmesi üzerine aracının başına gelen N.Ö’nün otomobilini park ettiği yeri unuttuğu belirlendi. Araç sürücüsü N.Ö, otomobilini kısa zamanda bulan polis ekiplerine teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat