Özdilek’ten bir açılış daha

Bursa 2 Eylül 2016 21:58
Videoyu Aç Özdilek’ten bir açılış daha
A
a

Özdilek Holding, bize durmak yakışmaz parolasıyla 12. AVM’sini Manisa’nın Turgutlu ilçesinde düzenlenen muhteşem bir törenle hizmete açtı.

Ülkemizin önde gelen firmalarından Özdilek AVM sayısını günbegün arttırarak 12 milyon dolarlık bir yatırımla Turgutlu’da yeni bir alışveriş merkezini daha hizmete sokarken, holding 2017 yılında AVM sayısını 21’e yükseltmeyi hedefliyor.  Özdilek Holding’in Manisa’nın Turgutlu ilçesinde gerçekleştirdiği 12. AVM açılış törene İlçe Kaymakamı Uğur Turan, Belediye Başkanı Turgay Şirin, İlçe Garnizon Komutanı İstihkam Binbaşı Ömer Haşim Olgun ile sanayici işadamlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Turgutlulular’ın beklenenin çok üzerinde ilgi gösterdiği açılış töreninde ilk konuşmayı yapan Özdilek Holding’in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, “Durmak yok, durmak bize yakışmaz” diye başladığı konuşmasında ülkemizde terör belasının son bulması halinde batıdan doğuya kuzeyden güneye 81 iline yatırım yapmayı amaçladıklarını ve alışveriş merkezi açmayı planladıklarını söyledi.

BAŞKANIN KONUŞMASI

Daha sonra söz alan İlçe Belediye Başkanı Turgay Şirin de Hüseyin Özdilek’i bu önemli yatırımından dolayı kutlayarak, ilçenin böylesi yatırımlarla adeta bir cazibe merkezi olacağını belirterek Turgutlu’nun bundan böyle kendilerinin olduğu kadar Özdilek’in de evi olacağını vurguladı. Başkan Şirin, aramızda olmanızdan şahsım ve ilçe halkı olarak mutluluk duyacağını ve bu beldede kalıcı olmalarını istedi. Düzenlenen görkemli törende son olarak söz alan Turgutlu İlçe Kaymakamı Uğur Turan bir konuşma yaparak, “Ülkeyi sevmek, milleti sevmek buysa, yatırım yapmak, hizmet etmek buysa işte Hüseyin Özdilek, ülkemizin zor günler geçirdiği bir ortamda, terör belasının ortadan kaldırılma mücadelesinin verildiği şu günlerde yatırım cesareti gösteriyor, vatandaşlarımıza iş imkanı sağlıyor, devletine vergisini aksatmadan ödüyorsa işte dürüstlük, işte vatan sevgisi, işte gerçek yatırımcı budur” dedi.

 “250 KİŞİYE İŞ İMKANI”

Yeni Marmara Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek,  Manisa’nın Turgutlu ilçesinde açılışı gerçekleştirilen 12’nci Özdilek AVM’de 250 kişiye iş imkanı sağlandığını belirterek, 2016 yılı içinde Düzce’de, 2017’de ise Bursa Nilüfer ve Mudanya ilçelerinde yeni alışveriş merkezlerinin açılışının yapılacağını söyledi. Hüseyin Özdilek halen 7 bin 520 kişinin istihdam edildiğini hatırlatarak, bu sayının önümüzdeki yılın sonlarına doğru 980 kişiyi daha işe alarak 8 bin 500 kişiye ulaşacağını sözlerine ekledi.

Alışveriş merkezlerinde 70 bin çeşit ürünün pazarlandığına dikkat çeken Hüseyin Özdilek, “Türkiye ve Avrupa’nın en büyük, dünyanın 10 büyük havlu üreticisi içinde yer alan Özdilek, Turgutlu’da 25 dönüm arazi üzerine dokuz bin metrekare kapalı alana sahip yeni alışveriş merkeziyle, müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyor” dedi.

Diğer yandan 2016 yılı içinde Düzce’de 2017’de ise Bursa’nın Nilüfer ile Mudanya ilçelerinde yeni alışveriş merkezlerinin açılışını yapacak olan Özdilek Holding, 3 AVM için toplam 35 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor.
 
Kaynak : Mümin Uslubaş
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat