Özel Sevgi Diyarı Anaokulu öğrencileri tarih turuna çıktı.

Bursa 21 Ağustos 2017 13:54
Videoyu Aç Özel Sevgi Diyarı Anaokulu öğrencileri tarih turuna çıktı.
A
a

Özel Sevgi Diyarı Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Osmangazi Belediyesi'nin çift katlı tur otobüsüyle Tophane'den başlayıp, Ulucami, Heykel, Irgandı Köprüsü, Yeşil, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Altıparmak, Kükürtlü ve Çekirge’yi gezerek şehir turu attılar.

 Nalan Kızmaz tarafından 2014 yılında Yıldırım 75. Yıl Mahallesi’nde hizmete açılan Özel Sevgi Diyarı Anaokulu yetkilileri öğrencilerine verdikleri temel eğitimin yanı sıra kültürel alanda da verdikleri çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor. 



Özel Sevgi Diyarı Anaokulu Kurucu Müdürü Nalan Kızmaz, düzenledikleri şehir turu için gazetemize yaptığı açıklamada “Yaz okulunda çocuklarımıza kültürel değerlerimizi anlatmak ve Bursa'nın güzelliklerini göstermek adına bir gezi düzenledik.



Umarım çocuklarımız tarihe ve geleceğe daha bilinçli bakar diye ümit ediyor ve bu amaçla buna benzer turlar programlar yapmaya özen gösteriyoruz. Gerek yaz okulu gerek yıl içerisinde şehir turları ve genel olarak kültürel yerlere götürmeye gayret ediyoruz. Çocuklarımızın hem öğrenip hem eğlenmesi bizleri son derece mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Merve ÖZDEMİR/ ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU



 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat