Loading...

Özgür Erdursun:" Halk hareketi başlattık"

Bursa 15 Kasım 2018 15:20
Videoyu Aç Özgür Erdursun:" Halk hareketi başlattık"
A
a

Ülkemizde milyonları ilgilendiren Sosyal Güvenlik ve Çalışma Hayatı konularının önde gelen uzmanlarından Özgür Erdursun yaşanan sorunları ve çözümlerini, On Medya Televizyonu'nda yazarımız Reyhan Değirmenci Batut'a anlattı.

Sosyal Güvenlik ve Çalışma Hayatı konularında Türkiye'nin önde gelen Sosyal Güvenlik uzmanı Özgür Erdursun, "Asgari ücret, düşük emeklilik maaşları, emeklilikte yaşa takılanlar, stajyer ve çırakların SGK işe başlama tarihlerinde yaşanan sorunları,kadınlar ve gençlerin çalışma hayatında yaşadığı sorunları ve bu sorunların çözümlerini yıllardır anlatıyoruz" dedi. 

Büyük bir kitlesi olan Özgür Erdursun tabiri yerindeyse büyük bir Halk Hareketi başlattı. 

Televizyonda 250 bine ulaştı

Anlattığı konular TBMM gündemine gelen Özgür Erdursun'un On Medya'da katıldığı canlı yayın televizyonda 1 saatte 250 binlere ulaştı. Türkiye'nin bir numaralı gündemi olan Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın sorunlarının çözümü konusunda kanun teklifi hazırlayan Özgür Erdursun, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği ile de ortak çalışmalara imza atıyor.  Erdursun, 18 Kasım Pazar saat 17.00'de Bursa Karaman Dernekler yerleşkesinde EYT'lilerle buluşacak. 
1000
icon
C.KONCA 15 Kasım 2018 17:16

Toplumunda kangıren sorunlar olmaya başlamışsa demekki bir yerlerde sıkıntılar var demektir.Toplum o sıkıntıları giderir.Sizlerde bu sıkıntıları gündemde tuutup değerlendirdiniz için teşekürler.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat