Özkan: Donanımlı nesiller yetiştirmeliyiz

Karacabey 21 Eylül 2016 23:14
Videoyu Aç Özkan: Donanımlı  nesiller yetiştirmeliyiz
A
a

2016-2017 eğitim öğretim yılının başlaması vesilesiyle önceki gün ilçedeki eğitim kurumlarına bir dizi ziyaret gerçekleştiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ziyarette öğrencilere çeşitli kırtasiye ürünleri ve hediyeler sunarken, hem öğrencilere hem de öğretmenlere, yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Ali Özkan ziyaretlerde yaptığı açıklamada, eğitime yapılan yatırımın ülkenin geleceğine yatırım olduğuna vurgu yaparak, Türkiye’nin her konuda tüm dünyada söz sahibi bir ülke olması adına ‘Donanımlı Nesiller’ yetiştirmenin önemine dikkat çekti.
DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Öğrencilere olan desteği kararlılıkla sürdürmeye devam edeceklerini kaydeden Başkan Özkan, “Geleceğimizin teminatı, çocuklarımız ve gençlerimiz; ahlaken, bedenen, zihnen diğer tüm dünya milletlerinden bir adım önde olmalı. Üç kıtaya adaleti ile hükmeden cihanşümul bir imparatorluğun mirasçıları olarak, bizlere bu konuda büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Tüm eğitim kurumlarımız, öğrencilerimize devletimizin sunduğun büyük katkıların yanı sıra; bizler de elimizden gelen desteği tüm kararlılığımızla sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, eğitim kurumlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerde hazır bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin de belediyeyi her zaman yanlarında görmenin, kendilerine büyük güç kattığını ifade etti. Dingin; “Ayrıca belediyemizle birlikte projesini hazırlamakta olduğumuz Engelli Özel Eğitim Merkezi konusunda da sergiledikleri çaba için kendilerine tüm eğitim camiası ve veliler adına minnettarlığımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat