Loading...

Pamukkale’Ye Ücretsiz Girişler İçin Uzun Kuyruk Oluştu

Türkiye 17 Nisan 2018 20:38
Videoyu Aç Pamukkale’Ye Ücretsiz Girişler İçin Uzun Kuyruk Oluştu
A
a

Denizli'de Turizm Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde, 2 Saat Süren Pamukkale'ye Ücretsiz Giriş İçin Vatandaşlar Uzun Kuyruklar Oluşturdu. Binlerce Denizlili, Bedava Giriş İçin Pamukkale Gişelerine Akın Etti.

Denizli’de Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde, 2 saat süren Pamukkale’ye ücretsiz giriş için vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Binlerce Denizlili, bedava giriş için Pamukkale gişelerine akın etti.
Denizli’de Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Pamukkale Ören yerine girişler saat 16.00-18.00 arasında ücretsiz yapıldı. Binlerce Denizlili giriş saatinde ören yeri gişelerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Pamukkale’nin girişlerinin ücretsiz olması ile birlikte en kalabalık günlerini yaşayan Pamukkale Ören yerinde Turizm Haftası kutlama töreni de gerçekleştirildi.
Denizli Valisi Hasan Karahan’ın da katıldığı törenlerde, protokol açılan stantları ziyaret etti. Vatandaşlar beyaz travertenlerde doyasıya eğlenirken, tarihi yerleri de gezdi. Bazı gençler ise yasak olmasına rağmen tarihi yapılanı üzerine çıkarak fotoğraf çektirdi. Yoğun katılımın olduğu ziyarette bazı vatandaşlar araçlarını tarihi yerlerin üzerine park etmesi dikkat çekti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat