Pazar Alıverişinde Ölümden Döndüler

Asayiş 20 Mayıs 2017 16:01
Videoyu Aç Pazar Alıverişinde Ölümden Döndüler
A
a

İsmi Öğrenilemeyen Kadın (Fotoğrafta Mavi Giysili), Gülsüm Öncel’İn Kızıyla Telefonda Görüşüp, “Anneniz Kaza Geçirdi, Hastaneye Kaldıracaklar. Merak Etmeyin Ambulansta Geldi Durumu Kötü Değil” Diyerek Teselli Etti. Daha Sonra Kaya Karışan H. C. Ve Ailesinin Yanına Giden Aynı Kadın, Korktuğu Gözlenen Kadın Ve Çocuğun Elinden Tutarak Teselli Etmeye Çalıştı.

Antalya’da Kepez ilçesinde pazar alışverişinden dönen 2 kadına, otomobil çarptı. Kazada yaya olarak giden iki kadın da ağır yaralanırken, olay yerindekiyaralının çalan telefonun bakan bir kadın aileyi teselli etmeye çalıştı. Yaralı hakkında bilgi veren ve ismi öğrenilemeyen kadın, yaralı ambulansa bindirilinceye kadar saniye saniye yaralı yakınlarını bilgilendirdi.
Kaza, Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde 14.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre akraba olduğu öğrenilen Gülsüm Öncel ile Melek Öncel’e, pazar alışverişi sonrası evlerine gitmek için Süleyman Demirel Bulvarı üzerinden karşıdan karşıya geçeği sırada, H. C.’nin kullandığı 15 DG 876 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle yol savrulan her iki kadın ağır yaralandı. Araç sürücüsü H. C ve arabada bulunan eşi ve küçük çocuğu kazayı yara almadan atlattı. Kaza sonrası her iki kadına ait sebze ve meyvelerin etrafa saçıldığı gözlendi.

Yaralının çalan telefonundan aileyi bilgilendirdi
Olay yerine bir ambulans gelerek durumu ciddi olan Melek Öncel’i özel bir hastaneye kaldırdı. Yerde hareketsiz durumda yatan Gülsüm Öncel’e ise vatandaşlar yardımcı olmaya çalışırken, olay yerinde kazaya karışan kadının çalan telefonunu açan kadın aileyi teselli edip kaza hakkında bilgi verdi. Yaralıların hangi hastaneye kaldırıldıkları ve durumları hakkında yaralı yakınlarının bilgilendiren kadın, Gülsüm Öncel’in kızıyla telefonda görüşüp, “Anneniz kaza geçirdi, hastaneye kaldıracaklar. Merak etmeyin ambulansta geldi durumu kötü değil” diyerek teselli etti. Daha sonra kaya karışan H. C. ve ailesinin yanına giden aynı kadın, korktuğu gözlenen kadın ve çocuğun elinden tutarak teselli etmeye çalıştı.
Kısa süre sonra olay yerine gelen diğer ambulansta yaralı Gülsüm Öncel’i hastaneye kaldırırken, H. C. polis tarafından ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat