Loading...

Polis Ekipleri Bu Kez Gbt Sorgulamak İçin Değil Lokum Dağıtmak İçin Durdurdu

Türkiye 15 Haziran 2018 01:05
Videoyu Aç Polis Ekipleri Bu Kez Gbt Sorgulamak İçin Değil Lokum Dağıtmak İçin Durdurdu
A
a

Kocaeli’De İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü Bağlı Polis Ekipleri Gbt Sorgulamak Yerine, Vatandaşlara Lokum Dağıtarak Ramazan Bayramı’Nı Kutladı.

Kocaeli’de İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı polis ekipleri GBT sorgulamak yerine, vatandaşlara lokum dağıtarak Ramazan Bayramı’nı kutladı.
Kocaelİ’de İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler değişik bir uygulamaya imza attı. İzmit’in en işlek caddelerinden biri olan Fethiye Caddesi üzerinde polis ekipleri, vatandaşı bu kez GBT sorgulamak için durdurmadı. Polis ekipleri bayram alışverişi yapan vatandaşlara lokum ikram etti Devriye gezerek hırsızlıklara karşı önlem alan ekipler, bir yandan da vatandaşlarla bayramlaştı. Polisin bu uygulaması konusunda memnun olan vatandaşlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek ekiplere teşekkür etti. Bazı vatandaşlar ise polisle fotoğraf çektirdi.
Ramazan Bayramı arifesinde Kocaeli polisi vatandaşların yoğun olarak bulunduğu alışveriş merkezi parklar, kafelerde dolandırıcılık ve yankesiciliğe karşı uygulamada gerçekleştirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat