Polislerin Darp İddiasına Emniyet Müdüründen Açıklama

Asayiş 12 Ağustos 2017 12:48
Videoyu Aç Polislerin Darp İddiasına Emniyet Müdüründen Açıklama
A
a

İzmir’De, Motosikletli Biri Tarafından Taciz Edildiklerini Söyleyen İki Genç Kız, Ardından Da Yardım İstediği Polisler Tarafından Darp Edildiğini İddia Ederken, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Konu Hakkında Bir Açıklama Yaparak Soruşturma Başlatıldığını Söyledi.

İzmir’de, motosikletli biri tarafından taciz edildiklerini söyleyen iki genç kız, ardından da yardım istediği polisler tarafından darp edildiğini iddia ederken, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, konu hakkında bir açıklama yaparak soruşturma başlatıldığını söyledi.
İzmir’de, motosikletli biri tarafından taciz edildiğini öne süren 19 ve 22 yaşındaki iki genç kız, yardım istediği polisler tarafından da darp edildiğini iddia etmiş ve ardından da şikayetçi olmuştu. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerin ardından İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, olay hakkında soruşturma başlattıklarını belirtti. Olayı öğrenir öğrenmez hemen soruşturduklarını ifade eden Aşkın, personelin hatası varsa hukuki süreci başlatacaklarını kaydetti. Aşkın, olayın tüm yönleriyle ortaya çıkması için çalışıldığını da sözlerine ekledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU



 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat