Rengarenk bir 10. Yıl

Bursa 19 Eylül 2017 12:26
Videoyu Aç Rengarenk bir 10. Yıl
A
a

10 yıldır Bursalılar’a kaliteli bir hizmet sunan ve birçok önemli markayı bir çatı altında toplayan Korupark AVM, 10. yılına özel bir ay boyunca çeşitli organizasyonlarla Bursalılar’a keyifli anlar yaşatmayı hedefliyor.

Kurulduğu günden bugüne Bursalılar’a yepyeni bir alışveriş ve yaşam standardı sunan, daima Bursa’nın en iyi alışveriş merkezi olan Korupark, 10’uncu yılını geride bıraktı. Eylül 2007’de ilk kez ziyaretçilerine kapılarını açan Korupark, 10’uncu yılını hazırladığı festival tadında etkinliklerle eylül ayı boyunca kutlayacak. 16-30 Eylül tarihleri arasında gezici kortej grupları, ünlü isimlerin sahne alacağı konserler, çocuklar için düzenlenecek olan origami ve pasta yapımı atölyeler, sirk gösterileri ile tüm gün eğlencenin doruklarda yaşanacağı programlar gerçekleşecek.Korupark AVM Genel Müdür Feyza Acar Sönmezer gazetemize yapmış olduğu açıklamada 10’uncu yıllarına özel eylül ayı boyunca renkli görüntülere sahne olacak programların gerçekleşeceğini söyledi. Sönmezer,  “Korupark’ın 10’uncu yılını bir karnaval havasında kutlamaya karar verdik. Ay sonuna kadar her hafta sonu bir dizi etkinliklerimiz olacak. Gün içinde renkli kortejlerimiz olacak eğlenebileceğimiz. ‘Bursa Korupark’sız olmaz’ dedik sloganımız bu. Yine müziksiz olmaz dedik ve gün içinde Latin, Caz, dünya müziklerinden seçmeler olacak. Yine program kapsamında İskender Paydaş, Fatih Erkoç, Kolektif İstanbul, Grup Manuş-u Ala gibi ünlü isimler ve gruplar 10’uncu yılımıza özel bizlerle birlikte olacak. Küçük büyük herkesin eğlenebileceği etkinliklerimiz olacak. Origami sanatçımız olacak ve burada çocuklara burada atölye ortamında çalışmalar yaptıracak. 30 Eylül tarihinde de büyük araba çekilişi kampanyamız olacak . Bursa Korupark’sız, Korupark Bursa’sız olmaz. Biz Bursa’yı çok seviyoruz. Bursa için her zaman genç ve dinamik kalmaya çalışıyoruz.Coşkulu Personel Gecesi

10 yılını geride bırakan Korupark, Taner ve Orkestrası ile eğlencenin tavan yaptığı bir personel gecesi düzenlendi. Torunlar GYO Genel Müdür Yardımcısı İlham İnan Dündar’ında katılımının gerçekleştiği gecede, Korupark’ta 10 yılını geride bırakan mağaza personelleri ve yönetim kadrosu, Korupark AVM Müdürü Feyza Acar Sönmezer ve İlham İnan Dündar’ın elinden plaketini teslim aldı.


 
Kaynak : MERVE ÖZDEMİR / ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat