Romeo ve Juliet izleyicisi ile buluştu

Sanat 1 Aralık 2016 13:01
Videoyu Aç Romeo ve Juliet izleyicisi ile buluştu
A
a

Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’, Shakespeare’in oyunu Romeo ve Juliet ile İstanbul’da tiyatro severlerin karşısına çıktı. Büyük beğeni toplayan oyunu izleyenler arasında tiyatro dünyasının ünlü isimleri de vardı.

Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’nun 2016-2017 sezonunda sahneye koyduğu William Shakespeare’in Romeo ve  Juliet isimli oyunu büyük ilgi görüyor. Bursalı izleyicilerin beğenisini kazanan oyun İstanbul’da da sahnelendi.

BÜYÜK ALKIŞ ALDI
Shakespeare’in klasik oyununa farklı bir yaklaşım getiren Romeo ve Juliet’in İstanbul galası Moda Sahnesi’nde yapıldı. Büyük ilgi  gören galaya Mert Fırat,  Yosi  Mizrahi,  Gülriz Sururi, Şebnem Köstem, Tilbe Saran,  Bennu Yıldırımlar, Betin Balay, Mirza Metin, Sermet Yeşil, Yiğit  Sertdemir  gibi  ünlü isimler de katıldı.
Sadece kült bir aşk hikâyesi değil, her zaman günümüzü yansıtacak kadar güncel olmayı başarmış bir öykü olan Romeo ve Juliet’i çağdaş bir yorumla sahneleyen Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’ oyuncuları büyük alkış aldı.
Oyunu izleyen ünlü isimler sosyal medyadan hem tiyatroyu sahneleyen oyuncuları hem de Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i kutlayan paylaşımlarda bulundu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat