Loading...

Rotamız İktidar

Bursa 9 Mart 2018 22:25
Videoyu Aç Rotamız İktidar
A
a

Gazetemizi ziyaret eden İYİ Parti İl Başkanı Yüksel Yılmaz, yol haritasını açıkladı.

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz İYİ Parti'nin 2019 seçimleri ve sonraki hedeflerini aktararak, “Biz muhalefet partisi olarak yola çıkmadık, inşallah iktidar olacağız. İYİ Parti olarak rotamız iktidar” dedi.

"Bursa'nın önemini biliyoruz"

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz, gazetemiz Yeni Marmara’yı ziyaret ederek önemli açıklamalar yaptı. Yılmaz, “Biz muhalefet partisi olarak yola çıkmadık, inşallah iktidar olacağız. İYİ Parti’nin kuruluşunda Bursa önemli misyonları yerine getirdi. Bu manada Bursa'nın önemini biliyoruz. Buradan hareketle partileşme sürecinden sonra da İYİ Parti'nin Türkiye'de iktidar olması gerektiğine de inandığımız için en yüksek katılımı Bursa'nın vermesi için üzerimize düşen sorumluluğun gereğini yerine getireceğiz” dedi.

"Ortak buluşma noktasıyız"

Yılmaz, “Türk siyaseti merkez sağ ve merkez sol diye iki büyük anlayıştan beslenir. Gelinen nokta itibariyle bir merkezi anlayışı benimseyen bütün renkleri bütün kokuları içerisinde barındıran bir partiyiz. Biz merkez sağ veya merkez sol değiliz. Bütün herkesi ortak değerde buluşturmak zordur. Bizim bu memleket sever yönlerimizi birleştirip çelik gibi bir bina inşa etmemiz lazım. Türkiye'nin geleceği adına kaygı taşıyan insanların bir araya geldiği ortak buluşma noktasıyız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat