Loading...

Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Ushakov: “Putin Ve Erdoğan Yılsonuna Kadar Bir Araya Gelecek”

Siyaset 2 Ekim 2018 21:30
Videoyu Aç Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Ushakov:  “Putin Ve Erdoğan Yılsonuna Kadar Bir Araya Gelecek”
A
a

Rusya, Türkiye, Almanya Ve Fransa'nın Katılımıyla Gerçekleşecek Olan Suriye Zirvesi İle İlgili Soruları Yanıtlayan Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Yuri Ushakov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin İle Cumhurbaşkanı Erdoğan’In Yılsonuna Kadar Bir Araya Geleceğini Söyledi.

Rusya, Türkiye, Almanya ve Fransa’nın katılımıyla gerçekleşecek olan Suriye zirvesi ile ilgili soruları yanıtlayan Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Yuri Ushakov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yılsonuna kadar bir araya geleceğini söyledi.
Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Yuri Ushakov, haftalık yaptığı basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye, Almanya ve Fransa’nın katılımıyla gerçekleşecek olan Suriye zirvesi hakkında açıklamalar yapan Ushakov, “Bu ülkelerin bir araya gelerek Suriye’nin geleceği hakkında yapılacak toplantı için çalışmalar sürdürülüyor. Liderlerin katılımıyla İstanbul’da bir toplantı gerçekleştirilecek. Bu toplantılarda liderlerin ikili zirveleri ile hiçbir liderin programı belli değil. Zirve ile ilgili tarih belirleme çalışmaları devam ediyor” dedi. Bir gazetecinin Putin ile Erdoğan’ın yakın zamanda bir araya gelip gelmeyeceğine dair soruyu cevaplayan Ushakov, “Evet, yılsonuna kadar bir araya gelecekler” diyerek karşılık verdi.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat