Şahin'den Başkan Tatlıoğlu'na plaket

Orhaneli 27 Eylül 2016 21:03
Videoyu Aç Şahin'den Başkan Tatlıoğlu'na plaket
A
a

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Orhaneli ziyareti kapsamında ziyaret ettiği Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu'na 30 Kasım seçimleri ve 15 Temmuz hain darbe girişimi sürecinde gösterdikleri başarılı çalışmalar ve dik duruş için teşekkür plaketi sundu.

Özellikle 15 Temmuz gecesi ve sonrasında ortaya koyulan demokrasiye sahip çıkma ve dik duruş konusunda Tatlıoğlu nezdinde tüm Orhaneli'ye teşekkür ettiğini dile getiren Şahin, dağ yöresinin merkezi olan Orhaneli'nde olmaktan bahtiyar olduğunu belirterek, burada kendisini evinde gibi hissettiğini kaydetti. Bölgenin en büyük sıkıntısı olan Bursa yolunun bu dönemde çözüleceğini aktaran Şahin, başlatılan turizm yatırımları konusunda Başkan Tatlıoğlu tarafından kendisine bilgi verildiğini, bu konuda yatırımların ulusal ve uluslararası boyuta taşınması noktasında destek vereceğini ifade etti.
DÜNYA TANIYACAK
Orhaneli'nin makus talihini yeneceği vizyon projelerle önümüzdeki dönemde tüm dünyaya adını duyuracağına inandığını kaydeden Şahin, Turizm ve Organize Sanayi Bölgesi yatırımlarının ciddi bir ivme kazandığını, bu bağlamda Ankara'da yapılan girişimlerin yakın takipçisi olduklarını beyan etti. Verdikleri desteklerden dolayı Hüseyin Şahin ve tüm Bursa Milletvekillerine müteşekkir olduğunu dile getiren Tatlıoğlu ise, özellikle Maden İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve Eko Turizm yatırımlarıyla Orhaneli'nin kaderini değiştireceklerini, projelere destek veren başta ilçe kamuoyu ve Bursa bürokrasisi ve iş dünyasına, Ankara ayağında ise Bursa Milletvekillerine sonsuz teşekkür ettiğini belirtti. Kendisinin Orhaneli Belediye Başkanlığının yanı sıra Türk Dünyası Türkiye Yörük Türkmen Birliği Genel :Başkanı ünvanı olduğunu hatırlatan Tatlıoğlu, konuğuna hem Orhaneli adına, hem de Yörük Türkmenler adına teşekkür ederek içinde Türk Bayrağı, Keyfiye ve Kur'anı Kerimin bulunduğu bir heybe hediye etti.
 
1000
icon
Abdulmuttalip Özdemir 29 Eylül 2016 08:13

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Beştepe'ede fetö'ye engel olmak için canını ortaya koyan kahramanlarımızdan biri olan Abdurrahman Kafkas'ı İrfan Bey kaç kez ziyaret etmiş? Daha da önemlisi kardeşimiz Orhaneli'ye geldikten kaç gün sonra ziyarete gitmiş. Herkesin gerçek yüzü er yada geç ortaya çıkacak! İrfan bey 15 Temmuz darbe girişimi sürecinde hangi konuda başarılı ve dik duruş sergiledi? Dik duruş sergilemek istiyorsa önce belediyedeki fetöcüleri korumaktan vazgeçsin, cadde ve sokaklardan fetöcülerin isimlerini kaldırsın!!! Eğer darbe başarılı olsaydı emin olun İrfan Beyin rahatı bozulmaz hatta bilakis daha da iyi olurdu. Siz düşünün artık bu ne anlama geliyor...

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat