Loading...

SALMAN: KILAVUZUMUZ ORTAK AKIL

Bursa 30 Kasım 2017 01:14
Videoyu Aç SALMAN: KILAVUZUMUZ ORTAK AKIL
A
a

Göreve geldiği günden bu yana geçen 3 aylık süreci tüm samimiyeti ile gazetemize yaptığı ziyarette değerlendiren AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, “Bizler halkın hizmet neferleriyiz. Dolayısıyla da her işimizi ortak akılla çözüme kavuşturacağız” dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, dün gazeteniz Yeni Marmara’yı ziyaret ederek Bursa gündemine ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Yeni Marmara Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Anadolu Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Orhan Efe tarafından karşılanan Başkan Salman, medya yönetimi ve personeli ile samimi bir görüşme yaptı. Başkan Salman 3 aylık görev dilimini gazetemiz yazarları ve haber merkezi ile değerlendirdi.

ŞEHRİN HAFIZASI...

Bursa basınının gücüne vurgu yapan Başkan Salman, “Bizim önemli güçlerimizden biri de kuşkusuz basın ayağımız. Bu noktada sizler şehrin silinmeyen ve silinmeyecek olan hafızalarısınız. Yeni Marmara Gazetesi de bu ayağın önemli bir parçası. Sizler bizim yanlışlarımızı tenkit ederek bizlerin daha da iyi işler yapmamıza vesile olacaksınız” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat