Loading...

Saruhanlı Belediyesi Çınaroba’Yı Yatırımlarla Donatıyor

Türkiye 17 Nisan 2018 12:38
Videoyu Aç Saruhanlı Belediyesi Çınaroba’Yı Yatırımlarla Donatıyor
A
a

Saruhanlı Belediyesi, Çınaroba Mahallesinin Çehresini Değiştirecek Yatırımları Hayata Geçirmeye Başladı. Çalışmalar Kapsamında Başlatılan Cami Bahçesindeki Peyzaj Çalışmaları Devam Ediyor. Kullanım Süresi Tamamlanan İmam Lojmanı İse Yıkılarak Yerine Prefabrik Lojman İnşa Edileceği Bildirildi.

Saruhanlı Belediyesi, Çınaroba Mahallesinin çehresini değiştirecek yatırımları hayata geçirmeye başladı. Çalışmalar kapsamında başlatılan cami bahçesindeki peyzaj çalışmaları devam ediyor. Kullanım süresi tamamlanan imam lojmanı ise yıkılarak yerine prefabrik lojman inşa edileceği bildirildi.
Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Çınaroba Mahallesini ziyaret ederek, Saruhanlı Belediyesi tarafından Çınaroba’da sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.
Çınaroba’da Mahalle Muhtarı İsmail Petmez ve vatandaşlar tarafından karşılanan Başkan Yaralı, mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ettikten sonra cami bahçesine geçerek devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

"Hakkın rızası, halkın memnuniyeti için çalışıyoruz"
Başkan Yaralı, burada yaptığı açıklamada çalışmalar hakkında bilgi vererek şunları kaydetti: "Cami bahçesine yeni bir şadırvan, tuvalet, muhtarlık bürosu ve sağlık evi inşa ediyoruz. Ayrıca cami bahçesine, 2 adet pergole yerleştirilip peyzaj çalışması gerçekleştireceğiz. Öte yandan kullanım süresi tamamlanan imam lojmanını yıkıp yerine prefabrik lojman inşa edeceğiz. Yapılan hizmetlerin hayırlı olmasını diliyorum. Bizim için en önemli şey vatandaşlarımızın memnuniyetini, Allah’ın rızasını kazanmaktır. İnşallah bundan sonraki süreçlerde de hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecek."
Mahalle Muhtarı Petmez ise yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Yaralı’ya teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat