Loading...

Saruhanlı’Da Başkan Kenez Güven Tazeledi

Türkiye 21 Ocak 2018 17:09
Videoyu Aç Saruhanlı’Da Başkan Kenez Güven Tazeledi
A
a

Saruhanlı Esnaf Ve Sanatkarlar Odasının 19. Olağan Genel Kuruluna Tek Liste Halinde Gidildi.

Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 19. olağan genel kurulunda mevcut başkan Ahmet Emin Kenez, tek listeyle girilen seçimde 2. kez seçildi.
Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 19. olağan genel kuruluna tek liste halinde gidildi. Genel kurulda Divan Başkanlığına Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (MESOB) Başkan Yardımcısı Halim Şener getirildi. Genel kurulda konuşan Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Emin Kenez, “Norveç’te ulu önder Mustafa kemal Atatürk’e ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan saygısızlığı, ABD başkanının kutsal değerimiz olan Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasının ve terör örgütlerine destek vermesinden dolayı nefret ve şiddetle kınıyoruz. Bunları yapanların savaştan, terörden ve kandan beslendiğine bir kez daha acı tecrübelerle tanık olduk. Bunların hepsi ülkemizin düşmanıdır. Bizler çiftçisiyle, işçisiyle, memuruyla bir bütün olarak sükunetli olup beladan, musibetten uzak durmamız gerekiyor. Ülke olarak bu günlerde çektiğimiz sıkıntılar, zorluklar inşallah gelecek yılların refahı olacak hepimiz için. Silahlı kuvvetlerimize Afrin’de Zeytindalı Harekatında üstün başarılar dileriz” dedi.
Esnafların taleplerini anlatan Kenez, “Esnaf ve sanatkarlarımızın borçlarının yeniden yapılandırılıp uzun vadeye yayılması, kredi kullanacak esnaflarımıza en kolay şekilde, en düşük faizli uzun vadeli kredi imkanlarının sağlanması, esnaf kefaletin verdiği kredilerin taksitlerinin kredi kartı ile ödenmesine devam edilmesi, 2 bin civarında esnafı olan ilçemize esnafın bankası olan Halk Bankasının en kısa zamanda şube açmasını, Bağ kurlu esnaflarımızın mağduriyetlerinin bir an önce giderilip tüm esnafımızın rahatlamasını istiyoruz. Esnaflarımızın bu sorunlarının çözümünde siyasilerin bizlere destek olmasını istiyoruz" dedi.
Konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçimlere mevcut Başkan Kenez tek listeyle girdi. Kenez 2. kez seçilerek güven tazeledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat