Sfc Entegre Orman Ürünlerinden Dinçer’E Ziyaret

Türkiye 13 Ekim 2017 15:21
Videoyu Aç Sfc Entegre Orman Ürünlerinden Dinçer’E Ziyaret
A
a

Sfc Entegre Orman Ürünleri Yetkilileri, Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı Görevine Atanan Kastamonu Orman Bölge Eski Müdürü Hüseyin Dinçer’İ Makamında Ziyaret Ederek “Hayırlı Olsun” Dileklerinde Bulundular.

SFC Entegre Orman Ürünleri yetkilileri, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevine atanan Kastamonu Orman Bölge eski Müdürü Hüseyin Dinçer’i makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerinde bulundular.
SFC Entegre Orman Ürünleri Fabrika Müdürü Bilal Karakaya, Fabrika Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu ve Hammadde Tedarik Müdürü Şaban Çemek’ten oluşan heyet, Müsteşar Yardımcısı Dinçer’i ziyaret etti.
Karakaya, Gülamoğlu ve Çemek, ortaklaşa açıklamalarında “Kastamonu’da başarılı çalışmaları olan çok değerli Müsteşar Yardımcımız Sayın Hüseyin Dinçer’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. SFC ailesi olarak kendisine yeni görevinde başarı diliyoruz” diye konuştu.
Müsteşar Yardımcısı Dinçer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve SFC ailesi aracılığıyla tüm Kastamonululara selamlarını iletti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat