Loading...

Şırnak’Ta Sanat Sokağı Hizmete Açıldı

Türkiye 24 Ekim 2017 12:26
Videoyu Aç Şırnak’Ta Sanat Sokağı Hizmete Açıldı
A
a

Şırnak Belediye Başkanlığı Tarafından Yeniden Düzenlenerek Restore Edilen Sanat Sokağı, Tamamlanan Çalışmaların Ardından Vatandaşların Hizmetine Açıldı.

Şırnak Belediye Başkanlığı tarafından yeniden düzenlenerek restore edilen Sanat Sokağı, tamamlanan çalışmaların ardından vatandaşların hizmetine açıldı.
Şırnak Belediyesi, kentin merkez noktalarından biri olan Sanat Sokağı’nı iyileştirdi. Altyapıdan üstyapısına kadar tamamıyla yenilenen sokak, modern peyzaj çalışmaları ve sokağın adına yakışır yeni aydınlatma projesiyle yepyeni bir görüntüye kavuşturuldu. Yeni görüntüsüyle çok amaçlı kullanıma müsait hale getirilen sokak, vatandaşların dinlenmek ve hoş vakit geçirmek için uğrak merkezi oldu. Daha önce araç geçişine açık olması ve oturma alanların olmayışından kaynaklı, trafiğe açık bir caddeyi andıran sokak, yeni projeyle birlikte araç trafiğine kapatılıp, düzenli bir şekilde kurulan oturma gruplarıyla her yaştan vatandaşın oturup, hoş vakit geçirmesini sağlayacak yeni bir konsepte kavuşturuldu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat