Loading...

Şoför, yolcuyu otobüsten iterek aşağı attı

Asayiş 19 Kasım 2017 12:13
Videoyu Aç Şoför, yolcuyu otobüsten iterek aşağı attı
A
a

Bursa'da durakta bekleyen vatandaşın üzerine otobüsü kıran şoför, adamın "Engelli çocuğum var neden arabayı üstüme kırıyorsun seni şikayet edeceğim" demesi üzerine yolcuyu özel halk otobüsünden iterek indirdi. Şoför, parasını ödediği halde yolcuyu yol kenarında bırakıp olay yerinden ayrıldı.

Edinilen bilgiye göre, Nilüfer ilçesinde Üniversite-Yunuseli hattında çalışan özel halk otobüsü, Küçük Sanayi durağına hızlı bir şekilde girdi. Bunun üzerine durakta bekleyen yolculardan biri kartı okutup otobüse binip otobüs şoförüne "Kardeşim benim engelli çocuğum var otobüsü neden üstüme kırıyorsun benim canımın hiç mi kıymeti yok seni şikayet edeceğim" demesi üzerine oturduğu yerden kalkan şoför yolcuyu kolundan tutarak otobüsten indirdi. Otobüste bulunan diğer yolcular ne kadar ayırmak isteseler de otobüs şoförü adamı iterek zorla otobüsten indirdi. Otobüse binen yolcu, "Ben paramı verdim bindim. Ben sana küfür ettim mi, ben sana hakaret ettim mi, neden bana vuruyorsun" diyerek kendini savunurken şoför yolcuyu tekrar tartaklamaya başladı. Otobüs şoförü adamı ana yol kenarında bırakıp kapıları kapattı. Yolcunun parasını vermesine rağmen yolcuyu otobüse almayarak olay erinden ayrıldı. Olanlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kaynak : İHA
1000
icon
ERSAN DENİZ. KARACABEY BURSA 19 Kasım 2017 16:05

ALKOLLÜ ARAÇ KULLANIRKEN NASIL EHLIYETİN ALINIYORSA TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA BU TİP OLAYLARDA SRC BELGELERİNE 1 YIL EL KONULACAK VE BİR YIL TİCARİ ARAÇ KULLANMA HAKKI MEN EDİLECEK. PEK YAKINDA BU SİSTEMİ DEVREYE SOKACAKLAR HADİ BAKALIM HAYIRLISI

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat