Loading...

Sosyal Medyadan Helallik İsteyip İntihar Etti

Asayiş 16 Eylül 2018 18:01
Videoyu Aç Sosyal Medyadan Helallik İsteyip İntihar Etti
A
a

Batman’Da 1998 Yılında Kaçırılarak Öldürüldüğü İddia Edilen Cevzet Soysal'ın Oğlu Mücahid Soysal (35) Ölü Bulundu. Soysal’In İntihar Ettiği Belirtiliyor.

Batman’da 1998 yılında kaçırılarak öldürüldüğü iddia edilen Cevzet Soysal’ın oğlu, köprü üzerinde silahla vurulmuş olarak bulundu. Soysal’ın intihar ettiği belirtiliyor.
Edinilen bilgiye göre, 1998 yılında kaçırılarak öldürüldüğü iddia edilen Cevzet Soysal’ın oğlu Mücahit Soysal (35), dün gece Kuyubaşı TOKİ girişindeki köprünün üstünde silahla vurulmuş olarak bulundu. Yakınları tarafından özel bir hastaneye kaldırılan Soysal, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Soysal’ın olaydan kısa süre önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bilerek veya bilmeyerek kimi kırmışsam ve kimin hakkına girmişsem hakkını helal etsin" ifadelerini kullandığı görüldü.

Valilikten olayla ilgili açıklama
Batman Valiliğinden olayla ilgili yapılan açıklamada, "Basın yayın organlarında Batman ili Kuyubaşı Mahallesi TOKİ köprüsü üzerinde Mücahit Soysal isimli bir şahsın vurulmuş olarak bulunduğu haberine ilişkin kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı hasıl olmuştur. İlimiz Emniyet Müdürlüğüne 15 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 21.45 sıralarında gelen bir ihbarda Kuyubaşı Mahallesi TOKİ köprüsü üzerinde Mücahit Soysal isimli bir şahsın silahla intihar ettiği ve yakınları tarafından Batman’da özel bir hastaneye getirildiği ve burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtilmiştir. Olayla ilgili yapılan inceleme ve şahsın yakınlarından alınan bilgiler sonucu şahsın tabanca ile intihar ettiği anlaşılmıştır. Olayda kullanılan silah ve bir adet boş kovana el konulmuştur. Olayla ilgili adli soruşturma devam etmektedir" denildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat