Loading...

Sümbül Engelliler Rakip Tanımıyor

Spor 14 Mart 2018 14:37
A
a
Basketbol Bölgesel Ligi D Grubu’nda mücadele eden Hakkari Sümbül Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, rakiplerini farklı yenerek, 2. sıradaki yerini korudu.
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde Basketbol Bölgesel Lig D Grubu’nda mücadele eden Hakkari Sümbül Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, kendi evinde oynadığı maçlarda Şanlıurfa Bedensel Engelliler takımını 58-20, Diyarbakır Ortopedik Engelliler takımını ise 74-12 yenerek ligde 2. sıradaki yerini korudu.
Hakkari Sümbül Engelliler Spor Kulübü Takım Kaptanı İlyas Kaya, takımın her geçen gün daha da iyiye gittiğini ifade etti. Kalan maçlarını da kazanarak, ligi ilk 2’de tamamlamak istediklerini dile getiren Kaya, Play-Off müsabakalarında Hakkari’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
Sümbül Engelliler Spor Kulübü Başkanı İlhan Ertuş ise takımın başarısından dolayı tüm ekibi kutlayarak, kendilerine her zaman destek olan Vali Cüneyt Orhan Toprak ve forma sponsoru olan iş adamı Niyazi Ediş’e teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat