Loading...

Suriye Sınırına Giden Düzce Ve Kocaeli Umke Ekibi Yolda Hayat Kurtardı

Asayiş 14 Mart 2018 23:36
Videoyu Aç Suriye Sınırına Giden Düzce Ve Kocaeli Umke Ekibi Yolda Hayat Kurtardı
A
a

Düzce İle Kocaeli’De Görev Yapan Ve Suriye Sınırında Oluşturulan Sahra Hastanesine Gönüllü Olarak Giden Umke Ekibi, Gaziantep 20 Kilometre Kala Yaşanan Kazaya Müdahale Ederek Hayat Kurtardı.

Düzce ile Kocaeli’de görev yapan ve Suriye sınırında oluşturulan sahra hastanesine gönüllü olarak giden UMKE ekibi, Gaziantep 20 kilometre kala yaşanan kazaya müdahale ederek hayat kurtardı.
Edinilen bilgilere göre, Gaziantep’e 20 kilometre kala meydana gelen trafik kazasında kamyona bir otomobil arkadan çarptı. Otomobil içerisinde bulunan sürücüsü, şoför mahallinde sıkıştı. Bu sırada kazanın olduğu bölgeden geçen ve Suriye sınırında Afrin operasyonu için kurulan sahra hastanesine gönüllü olarak giden Düzce ve Kocaeli’den giden Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) durarak kazaya müdahale etti. Araç içinde sıkışan sürücünün kurtarılması için çalışma yapan UMKE ekipleri, yaralıyı çıkararak yaptıkları ilk müdahalenin ardından yaralıyı ambulans ekiplerine teslim ettikten sonra olay yerinden ayrılarak sahra hastanesine doğru yola çıktılar.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat