Loading...

Teknolojiyi yaşama dönüştüren sanat 'ASLAN REKLAM'

Bursa 19 Ekim 2017 15:24
Videoyu Aç Teknolojiyi yaşama dönüştüren sanat 'ASLAN REKLAM'
A
a

Aslan Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aslan: “Aslan Reklam ailesi olarak, üretim ile ilgili konulardaki yenilikleri takip edip yeni teknolojik gelişmeler ve bu buluşları bünyemize dahil ederek, doğaya ve insan sağlığına önem veren anlayışımız ile paydaşlarımıza sağlamış olduğumuz kaliteli ürün ve hizmetler ile sektörde aranılır bir kurum olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.”

Teknolojiyi ve tasarımı yaşama dönüştürme hayali ile yola çıkan Aslan Reklam, 1987 ‘den günümüze tecrübesinden güç alarak Bursa’da müşterilerine hizmetin en iyisini vermeye devam ediyor. 2010 yılında Murat ve Mithat Aslan tarafından kurularak, Bursa’da küçük bir atölyede faaliyetlerine başlayan Aslan Reklam, şu an ise 1200 m2’lik imalat sahasıyla Bursa’nın Merkezi’nde Osmangazi İlçesi’nde konuşlanmış durumda. Aslan Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aslan “2010 yılında küçük bir atölyede faaliyetlerimize başladık.Aslan reklam olarak, yenilenen dinamik yapımız ile 3 önemli safha olan, proje, imalat ve montaj süreçlerinin bir arada ve başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Aslan Reklam ailesi olarak, kurumsal yapımızı sürekli geliştirerek, mali kaynaklarımızı en etkili şekilde yöneterek, yönetim yapısını modern yöntemlere uygun hale getirerek, üretim ile ilgili konulardaki yenilikleri takip edip yeni teknolojik gelişmeler ve bu buluşları bünyemize dahil ederek, doğaya ve insan sağlığına önem veren anlayışımız ile paydaşlarımıza sağlamış olduğumuz kaliteli ürün ve hizmetler ile sektörde aranılır bir kurum olmanın haklı gururunu yaşamaktayız” ifadelerini kullandı. 


,
“ÇEŞİTLİ REKLAM SEÇENEKLERİ SUNUYORUZ”
Aslan, “Aslan Reklam olarak biz açık hava reklam konusunda müşterilerimize en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerinizi son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedefe ulaşmak için, ilgili bütün teknolojileri yakından takip eder ve müşterilerimiz için işlerimizde uygularız.
Aslan Reklam, geçmişten gelen bilgi birikimini değerli müşterilerimiz için hayata geçirmeyi kendine hedef edinmiştir.Müşterilerinin istedikleri hedef kitleye çok kısa sürede ve etkin bir biçimde ulaşmayı arzulayan kişi ve kurumlar için çok çeşitli reklam seçenekleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetimizi artırmak için her zaman kaliteli malzeme kullanmayı amaç ve ilke edindik.
Bütün işlerde maddiyattan çok müşteri memnuniyetini ön planda tutulmaktayız” diyerek faaliyet alanlarını şöyle sıraladı: “Faliyet alanlarımız; kurumsal kimlik tasarımı, çelik konstrüksiyon, cephe kaplaması (kompozit,aluminyum), tüm açık hava reklam tabelaları, dijital baskı ve araç uygulamaları, ürün teşhir stadları (ahşap ve metal), market mobilyaları, led ve neon ürünleri bakım ve yenileme, totem ve pilon uygulamalarıdır.”


Kaynak : ÖZLEM ATAÇ / ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat