Terör saldırısında şehit olan polis Bursa'lı

Bursa 14 Ağustos 2017 01:19
Videoyu Aç Terör saldırısında şehit olan polis Bursa'lı
A
a

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Emniyet yerleşkesi içinde terör örgütü DEAŞ mensubu tarafından bıçaklanarak şehit edilen şehit polis memurunun ismi belli oldu.

Akşam saatlerinde gözaltına alınarak sorgulama için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün vatan yerleşkesine getirilen DEAŞ'lı terörist tarafından bıçaklanarak şehit edilen Polis Memuru'nun adı belli oldu. Polis memurunun isminin Sinan Acar olduğunu bilgisine ulaşıldı. 

Polis memuru Sinan Acar'ın Bursa nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Acar'ın ailesinin Osmangazi İlçesi Hüdavendigar Mahallesi'nde ikamet ettiği öğrenildi.

Olay, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün Fatih Vatan Caddesi'nde bulunan yerleşkesinde meydana geldi. Terör örgütü DEAŞ üyesi bir şüpheli gözaltına alınıp sorgulama için emniyet getirildi. DEAŞ'lı şüpheli emniyetin yerleşkesi avlusunda bir polis memurunu bıçakla ağır yaraladı. Ağır yaralanan polis hastaneye kaldırıldıktan sonra tüm müdahalelere rağmen şehit oldu. DEAŞ'lı olduğu söylenen şüpheli ise olay yerinde başka bir polis tarafından öldürüldü. 

 
1000
icon
Gezilecekyerler.com 14 Ağustos 2017 08:47

Allah rahmet eylesin. Bursalı şehidimiz vatanı için şehadet mertebesine ulaştı.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat